Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Życie kawalera po 30tce

Polecane posty

Gość gość
ale jesteś płytki,nawet jakbyś był jedynym facetem na planecie nie wszedłbyś na moją połowę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie bierz. Ale życie w pojedynkę na dłuższa metę nie jest takie super. Znajomi maja cie w d***e, maja swoje rodziny i spędzają z nimi czas a nie z koleżkami. A ty wiecznie sam, nikt na ciebie nie czeka, nikogo nie obchodzisz i nikt sie o ciebie nie troszczy. chyba ze matka ale maminsynek to nieudacznik. A jesli chodzi o kobiety nie ludz sie ze zawsze beda chętne na seks bo lata lecą, pojawia sie brzuch i lysina, chyba ze dbasz o siebie i wygladasz jak George clooney.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie bierz, nie ma takiego obowiązku. Ale znajomi nie beda wiecznie spędzali z toba czasu mając swoje zony i dzieci, rodzice kiedys umrą i nikt nie bedzie sie o ciebie troszczyl. Bedziesz sam jak palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak łatwo do Twojego łóżka się dostać ? wystarczy Ci podokuczać na forum ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej samotnicze bytowanie jest słodkie ale on i tak jest płytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedziesz sam jak palec. s Urodziłem się sam, żyje i żyć będę sam, umrę sam. Samotność jest moim towarzyszem podczas mojego życia więc to nic strasznego być samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel

Starzy kawalerowie to w 85% odrzuty których kobiety nie chcą. Tacy jak autor to garstka i kobiety choć bardzo ich pożądają to jednocześnie nienawidzą za brak chęci ustatkowania. Złość wolą wyładowywać na typowych kawalerach nieudacznikach czyli większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, HajleSyllasje napisał:

Z tego co ja zauważyłem po niektórych znajomych, to kobiety po 30 biorą się nawet za tych nieudaczników i brzydali, byle tylko nie zostać same. Jak facet w tym wieku jest sam, to albo zwyczajnie nie ma okazji nikogo poznać, albo po prostu lubi takie życie.

Moim zdaniem autor to jakiś bajkopisarz. Chwali się, że będąc po 30 tce , nie może opędzic się od kobiet. Coś mi tu nie pasuje. Większość kobiet w wieku ok. 30lat jest już w związkach. Mają już dzieci. Owszem, jest też sporo wolnych kobiet, ale wśród nich zdecydowaną większość to rozwódki i te, którym natura poskąpila urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×