Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Extra portfel opinie

Polecane posty

Gość gość
nie dostałam nawet 100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałem - polecam - decyzja w 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałem kasę na 45 dni - i po tym terminie oddałem to co pożyczyłem - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wziąłem w extra portfel - opinie maja dobre i moja tez pozytywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za opinie - też sprawdze te firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym Kamiwet faktycznie też tanie pozyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak koszty extra portfel? Jakie opinie o kosztach? Tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Extra Portfel - tania pozyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no taniej faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie extraportfel to dobre rozwiązanie gdy brakuje mi kasy. pierwszą pożyczkę oddałem tylko w kwocie jaką wziąłem, dopiero do kolejnych były doliczane koszty i to też nie jakieś bardzo wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem zadowolony z pożyczki od nich. co prawda korzystałem raz i pierwsza pożyczka była za 0 zł ale ważne dla mnie było to, ze kasa szybko na koncie i wszystko mogłem załatwić przez internet bo za wiele czasu na wychodzenie to nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wszystko jest w porządku. Pierwsza pożyczka o ile spłaci sie ją w terminie naprawdę jest gratis czyli weźmiemy tysiąc to oddajemy tylko tysiąc bez żadnych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moszzka
no wlasnie oni chyba tak robią, że jak w terminie się spłaci to nastepna pożyczka jest uzalezniona od terminowości spłaty. rozsądne to...nawet dla pożyczkobiorcy bo nie zapętli się w jakieś cholendarne długi. no i szybko sie wszystko załatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sayit
witam . ja nie brałam jeszcze wgl pożyczki w tego typu instytucjach . ale weszłam sobie na ich strone i skorzystam . Przede wszystkim ze względu na oferte , bo pierwsza pożyczka jest do 2000 zł na 45 dni bez odsetek . Poza tym gdyby powinęła mi sie noga , to ogę skorzystac z czegoś takiego jak pozyczka refinansująca.więc gdybym nie mogła oddac w terminie to moge z tego skorzystać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bikoza
mowa o extraportfelu? no wlasnie ja szukając pożyczki online trafiłam na coś takiego i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona prędkością udzielenia pożyczki, jakością obsługi, no i kwotą. także całkiem na plus to wszystko wychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sijja
tak, mówa o Extraportfelu - faktycznie duża wygoda z tym że wszystko on line się załatwia i że pieniądze są w godzinę na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza pożyczka bez odsetek to prawda. Jednak ja nie mogłem spłacić w terminie i to wiąże sie z odsetkami. Na szczęście mają coś takiego jak pożyczka refinansująca i tak jakby wziąłem u nich pożyczkę od nowa a tamta jest spłacona. Czyli mam od nowa cały miesiąc na spłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorrka
no wlasnie widziałam tą ofertę z pożyczką refinansującą i myśle ze to całkiem niezły pomysł! i wygodny! także chyba warto w coś takiego zainwestować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa opcja, mają kilka fajnych propozycji typu właśnie ta pożyczka refinansująca. z tego co się orientuję to nie jest dostępne w każdej firmie. ogólnie warunki do przyjęcia jak na to co proponują. no i szybko. weryfikacja i decyzja rzeczywiście na tyle sprawnie jest obsługiwana, że nie trwa to długo załatwienie pożyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neutogerka
mowa o extraportfelu? faktycznie ta pożyczka refinansująca się wygląda całkiem atrakcyjnie. w sumie to mi sie podoba taka opcja. no i w ogole extraportfel daje szybko pieniadze na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekQ
Plaśnie przeczytałam że termin spłaty 45 dni co by mi bardzo odpowiadało. Koleżanka mówiła że uczciwi są. A powie mi ktos o co chodzi z tą pozyczką refinansującą u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra firma. jak na warunki jakie oferują różne chwilówki to wydaje mi się, że mają bardzo dobrą ofertę, zwłaszcza że pierwszą pożyczkę dają całkowicie za darmo na 45 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramenola
no ja też w sumie o nich słyszałam, ale nie brałam. Faktycznie jest tak że ma się 45 dni na zwrot? bo to byłaby super opcja. o wiele lepsza niż w innych firmach tego typu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni777
ja jestem zadowolona. jest wiele dobrych opinii w necie o nich i w sumie to mnie mocno przekonało do tego żeyb spróbować u nich, korzystałam juz z kilku takich firm, o extraportfel mogę powiedzieć ze mają dobry standard obsługi i dobre warunki, co prawda ja brałam pozyczke pierwszy raz u nich, wiec to była ta darmowa, ale sprawdzałam tez jak to wygląda w przypadku kolejnych pozyczek i chyba warto rozwazyc extraportfel, jezeli ktos juz sie chce decydować na kolejna pozyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wam pożyczkę na stronie http://kasiasto.pl/ - macie taniej niż na extra portfel = ja brałem 10 000 złotych BEZ BIKU i innych rejestrów dostałem od ręki praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×