Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zespół czy dj

Polecane posty

Gość gość

co wybrać? zespół czy dj? przy jakiej muzyce teraz sie lepiej goście bawią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było tu duzo wypowiedzi na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz posypią sie posty chwalebne dj. ach, och...którzy tu siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pytanie kieruj wyłącznie do siebie, bo Ty najlepiej znasz swoją rodzinę, ich gust, sposób zabawy, czy są wyluzowani czy bardziej sztywni i poważni, czy dużo piją, dużo tańczą? Każde wesele i rodzina jest inna, więc nie może nikt obcy Tobie doradzić nie znając Twojego towarzystwa. Pamiętaj, że zawsze znajdą się na weselu Hieny, które będą niezadowolone, bo tego za mało, tego za dużo, bo za głośno, bo za cicho, przerwy za długie, przerwy za krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej rodzinie to tylko zespół,ale wszystko zależy od tego,jakie masz fundusze. moja kuzynka robiła skromniejsze wesele to brała dj. Też jak ktoś ma brać byle jaki zespół to już lepszy dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba liczyć się z tym że dj nie zagra ani w domu ani przy stołach i potem jest lipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noniechmnieteloginy
To zależy. Jak masz więcej kasy to możesz zaszaleć i wziąć sobie coś takiego ekstra. Jak mniej to idziesz skromniej, wiadomo. Na przykład moja siostra miała na swoim weselu miała Jacka Wójcickiego, on współpracuje z Oktan Bandem i dzieki temu mogli mieć aż taką atrakcję. Chociaż ogólnie mówiąc, koleś zagrał 2 czy 3 utwory, a oczywiście przez resztę czasu grał ten zespół. i szczerze powiem nawet nie wiem czy nie lepiej niz gwiazda wieczoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za zespołem, a kto ci przyjedzie do domu i marsza zagra? i gości kto będzie marszem witał? u mnie grał zespół Pif Paf Band, świetna ekipa, potrafi porwać do tańca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół;) Byłam już na kilku weselach, grali dj-e i zespoły i zawsze z zespołem było lepiej;) na ostatnim grał zespół Damy Radę i zabawa była do białego rana, a na ostatnim weselu na którym byłam i grał dj, to nawet w połowie nie udało mu się tak gości do zabawy poderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze twierdziłam, że tylko DJ, ale jak byłam na weselu, gdzie grał zespół Sounds Like Jazz (http://www.artmargot.pl/pl/news/43.html) i powiedziałam, że na moim weselu też oni maja grać i nikt inny. Po prostu trzeba dobrze trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź sobie tutaj http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ ,a na pewno zdecydujesz widziałam tam dużo porad na ten temat! :) Ja osobiście polecam Dj, który jest zdecydowanie tańszą opcją, a i zagra to to będziesz chciała! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmiencie nazwe zamiast ''gdzie wesele'' na '' jaki zespół czy dj.'' a opinie sami wystawiacie na waszym profilu, dla mnie tez wystawilscie sami, tylko po co? dlatego zrezygnowałem z reklamy na waszym portalu, poniewaz nieuczciwie prowadzicie kampanię reklamową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekba
Tylko prawdziwa kapela weselna..ale nie ta/chłopak z dziewczyną i keyboard/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często mniejszy skład rozbawi lepiej wesele niz duzy zespół, liczy sie umiejetnosć rozbawiania, prowadzenie, wokale... a to nie zależy od ilosci osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekba
Jeśli chodzi o bawienie gości to może,ale ta muzyka kapelek playback-owych..broń nas Boże od plastiku i innej sztucznej materii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na swoje wesele zamówiłam sobie the good sound. grali na weselu mojej koleżanki i tam mi się bardzo spodobali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaleźć dobry zespół który gra dobrze a nie wieś tańczy i śpiewa to cud. Zresztą dla mnie to jest zbytni wydatek. Jeśli znajdzie się dobrego dj, który jest jednocześnie wodzirejem a nie tylko puszcza muzykę to naprawdę jest fajna zabawa. Serio? Muzyka przy stołach i w domu? Ludzie nadal tak robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×