Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 miesięczne dziecko je przez godzine..

Polecane posty

Gość gość

Mam butelkę antykolkową BabyOno 0+msc mały pije z niej przez godzine, czasem półtorej dlatego, że malutko z niej leci..kupiłam butelkę lovi 3+ której nie chcę tknąć, krztusi się i mu wylatuje, potem Aventa 2, która też mu nie pasuje myślałam, że chodzi o smoczek, więc wczoraj kupiłam butelkę taką samą jak ma teraz BabyOno tylko, że troszkę większa i z większym przepływem..ale jej też nie chce...nie wiem co robić. Przecież dziecko nie może jeść godzine, mleko mu wystyga...ani gdzieś wyjść ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem i co mnie to obchodzi taki bachor 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie rozumiesz problemu to jesteś upośledzona umysłowo, to nie bachor tylko dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przysypia przy jedzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przysypia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to faktycznie z twgo co piszesz i mały nie przysypia to chyba nie problem butelki ale to chyba za długo je, a pije też tak długo . 3 miesięczny bobas to już mi się wydaje ze powinien już bez problemu ciągnąć, a może pogilgaj go po policzku jak pije albo jak pije przez większą dziurkę to trzymaj go prawie na siedząco żeby sie nie krztusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha a mi się sprawdzały butelki tommee tippee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady a które dziecko od razu akceptuje inną butelkę napije się z innej jak zgodnieje ! Problem stwarzasz wątpię że 1,5 siedzisz i trzymasz butelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady a które dziecko od razu akceptuje inną butelkę napije się z innej jak zgodnieje ! Problem stwarzasz wątpię że 1,5 godz siedzisz i trzymasz butelkę dziecko nie potrafi ssać a nie ze nie leci, jakoś ja problemu nie miałam a po za tym taki przepływ u 3m dziecka hmmm dziwna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw butelke ta co ma tylko zrob w niej druga dziurke igla obok tej co jest, i po problemie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×