Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy można zajść w ciążę dzień po dniach płodnych?

Polecane posty

Gość gość

Mój cykl wynosi 30 dni. Zainstalowałam kalkulator, który oblicza dni płodne. Aplikacja pokazała, że ostatni dzień płodny miałam w niedzielę. Seks z chłopakiem, "do końca" miał miejsce z niedzieli na poniedziałek o 3 w nocy. Czy jest możliwe bym zaszła w ciążę? Mam 19 lat, i boję się, że mój cykl nie jest do końca regularny... Seks o którym wspomniałam miał miejsce 5 dni temu. Kiedy najwcześniej zrobić test by być pewnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ludzkie ciało rzadko działa jak w zegarku i przesunięcie owulacji o jeden dzień jest bardzo prawdopodobne. A co do terminu testu, to bywa różnie. Na większości testów jest napisane, że wykrywają ciążę w dniu spodziewanej miesiączki, a na innych, że wcześniej. Trzeba sprawdzić na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiosna p lato służą zapłodnieniom.Każde odwiedziny gościnne prącia w cip/ce służą zapłodnieniu.Prawo przyrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywasz tamponow? Jakie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje cykle to 30 dni. Nigdy nie używałam tamponów, obecny partner jest moim pierwszym. Jakos w maju, przed maturą okres spoznil mi sie, az 2tygodnie. Dlatego mam wątpliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej radzę zrobić test beta HCG z krwi w dniu spodziewanej miesiączki, albo 14 dni od dnia owulacji. Testom domowym z moczu nie ufam. Zrobiłam kilka w dniu spodziewanej miesiączki i dzień po, wyszły negatywne. Poszłam na test z krwi i ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można tym sposobem mam córeczkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasada-bzykanie-ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, można. Bo nie jesteś w stanie przewidzieć czy nie opóźni Ci się cykl. Najlepiej wziąć tabletkę dzień po. I po siedmiu dniach zrób lepiej test ciążowy. KOBIETO SĄ PREZERWATYWY!! -.- A jak nie chcesz ich używać to bierz tabletki anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kalkulatory nie są skuteczne, bo owulacja może się przesunać i to bez większej przyczyny. Do wyznaczania faz cyklu bardziej polecałabym testy lh albo mikroskop na ślinę np Afrodytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×