Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

związek z kobietą to emocjonalny rollercoaster dla mężczyzny

Polecane posty

Gość gość

i nigdy nie wiadomo , co akurat w danej chwili , przyjdzie jej do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to wariatki emocjonalne i stąd ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie dla mężczyzny, bo dla mężczyzny to normalne tworzyć związek, ale dla niedojrzałego chłopczyka to już moze być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tworzyć związek , czyli godzić się na każde wasze zachowania , pomysły i wariactwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie wiesz czym jest związek to nie wiem po co się bierzesz za takie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem czym jest , ale nie wiem , czy Ty wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie. dojrzaly czlowiek plci dowolnej potrafi dawac sobie rade z emocjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ja wiem czym jest a po Twoich wypowiedziach widać, ze Ty nie masz pojecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktokolwiek z was wie lub nie wie - emocje budza sie zawsze w takich relacjach wiec mozna powiedziec ze sa ludzie ktorzy potrafia nad nimi panowac a sa ludzie nad ktorymi panuja emocje. dotyczy to zarowno kobiet jak i mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty myślisz, ze dla kobiety to nie rollercoaster? Mialam kiedys chlopaka, ktory byl zazdrosny o wszystko, nawet o moja dobra kolezanke, podejrzewał o wszystko jak nie odebralam telefonu wystarczająco szybko. Rzuciłam go w cholerę. Ja tez potrzebuje troche wolnosci, posiedziec czasem w samotnosci, pograc sobie czy poczytac ksiazke albo wyjsc z kolezankami i sie nie tlumaczyc ze wszystkiego jak gówniara i małolata. Na szczescie mój obecny partner jest inny, mieszkamy razem ale nie czuję się uwiązana, on ma swoje hobby, kolegów i nie uwiesza się na mnie ani nie oplata mnie jak bluszcz. Nie muszę byc zawsze, wszędzi i na kazde zawołanie bo jak nie to foch, a w poprzednim zwiazku tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie o to chodzi kazdy ci moze zafundowac emocjonalna hustawke zwlaszcza jak widzi wylacznie swoje wlasne potrzechy i wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TY to się boisz nawet własnego cienia, więc nie ma on czym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce na podium i medale zbierają ci którzy posądzają kogoś o niestabilność, a sami są głównym czynnikiem niepewności w związku. Jak ja Kurwa kocham takich oszołomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda kobieta zmienną jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×