Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olek1996

Dziewczyny, dlaczego sie nie golicie na rekach ???

Polecane posty

Gość olek1996

wyglądacie jak facet, fuj nie wstyd wam tak na randki chodzić i straszyć facetów? depilator kosztuje kilka złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro na twojej łysine ich nie ma to są u mnie na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilkaset, a nie kilka zlotych. I boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bede wyrywac wlosow na rekach tylko po to, by jakis palant czul sie z tym dobrze :D get real, idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poj***ło cie do reszty?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady a po co te wloski sa wszedzie u kobiety najlepiej to co 3 dni cale cialo plastrami depilowowac no juz bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
depilatorem to możesz sobie jaja depilować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek1996
depilatorem to możesz sobie jaja depilować x Tak sobie tłumacz id/iotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się depiluję- depilatorem panasonica - włosy odrastją rzadko - i faktycznie włosy na rękch mnie też obrzydzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się lecz. Wam to się klaty czy pach ogolić nie chce. A ja mam golić jasny meszek na rękach, żeby odrastały mi czarne kudły? Niedoczekanie twoje. Widać, że gowniarz pisze. 95% facetom meszel na rękach w ogóle nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz golenie i pod pachami jest passe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obrazy ale denerwuje mnie takie gadanie, kobieta równie jak mężczyzna została stworzona z owłosieniem na całym ciele, w jednych miejscach jest ono bardziej widoczne w drugich mniej bądź prawie wcale. Ja nie każe swojemu facetowi golić klaty ani przycinać włosów pod pachą chociaż idąc twoim tokiem myślenia drogi Olku to powinnam bo przecież wygląda jak małpa! Z kolei on wyśmiałby Cię za taką odpowiedź, bo żadna kobieta z włosami czy bez nie wygląda jak facet :) i tak sporo się poświęcamy, bo przecież golimy ponad 50% powierzchni swojego ciała i dojrzały facet to doceni. Taka jest natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z każdym pokoleniem wymagania względem wyglądu kobiet rosną. A ponoć mamy czasy emancypacji kobiet. Tiaa, ale to raczej nijak się ma do facetów i ich patriarchalnych roszczeń. A zwłaszcza polskich facetów, którzy chcą by kobiety wyglądały jak laleczki (zawsze i wszędzie), w łóżku były gwiazdami por/no i do tego były dziewicami w chwili ich poznania - ale doświadczonymi dziewicami rzecz jasna. Na tym lista wymahań się nie kończy, ale wygląd lali to już się robi standard w wielu kręgach, a że polskie kobiety często do przesady zadbane, faceci mają w czym przebierać. Zobaczycie, jeszcze parę lat i nawet przeciętniak z Pcimia Dolnego nie spojrzy na inną babkę, niż sobowtór barbie, tak się wycwanią samce. W takim kierunku to zmierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego uważam że świat zmierza do ruiny. Porządne kobiety niedługo nie będą miały szans u przeciętnego faceta, bo będzie mu się marzyła taka z okładki Playboya - tylko że w wersji gotującej i sprzątającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tia a co najgorsze, to ci rzekomo porządni faceci nierzadko są takimi samymi roszczeniowymi ograniczonymi samczydłami jak ich mniej porządni koledzy. Niby tacy grzeczni, a jakby mieli tzw. warunki folgowali by swoim żądzom aż miło, z super laskami rzecz jasna. Zresztą znam przypadki naprawdę nieatrakcyjnych facetów, kompletnie bez powodzenia u kobiet, a do krytyki wyglądu kobiet pierwsi. Każdy defekt zauważą, pomnożą po kroćset i wytkną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co je golić? lubie swoje włosy na rękach :) są miłe w dotyku no a poza tym nie lubie depilacji,nie chce mi się i uważam to za idiotyczną modę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włosy na rękach sa delikatne przynajmniej u mnie,jak zacznę je męczyć to będą wtedy okropne,nie jest guuupia:-) kochają mnie z takimi łapolkami nawet za mocno to niby na co mi zmiana? dla obcych chłopów?,mam ich głęboko,wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie sie golić dziewczyny bo inaczej wyglądacie jak gorylice z tym mchem na rekach, fuuj..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie moje wloski i nie bede golic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe moje ciało jest w małych włoskach pochodze od małpy nawet mam resztki ogona nad dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna która sie nie goli jest fatalna w dotyku, fuuj.....to facet powinien mieć owłosienie na nogach i rekach aby partnerka miała przyjemnosc z ocierania sie z nim, ale ocierać sie z gorylicą to obrzydliwe fuuuj :D .....depliator najtanszy kosztuje 5zł panienki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale przecież dla goryla najlepszą partnerką będzie gorylica,bo niby kto,konik polny? wkurza mnie gadanie,ze facet może wlosy mieć a kobieta nie..skoro kobietom TEŻ te włosy rosną,mamy takie samo prawo je zachować jak i faceci gdyby kobiety miały nie mieć tych wlosow to by nam nie rosly poza tym wlosy sa milsze w dotyku niz ich brak albo co gorsza zgolone..lubie glaskac się po rekach i po cipce,tam tez mam fajne wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to,ze ktoś taki jak ty będzie miał odruch wymiotny na mój widok mi nie przeszkadza :) znajde kogos kto tez polubi moje włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę się golic żeby zadowolić innych skoro to nie zadowala mnie szkoda 5 złotych na jakiś niepotrzebny mi przedmiot :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym wlosy sa milsze w dotyku niz ich brak xxx NIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet sie nie maluje żebyście się odp********i ode mnie,teraz wszystko jasne ?? buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgorylicagoryla
i mnie nie będziesz dotykać więc się bujaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupować depilatory wieśniary ze wsi :D porządna dziewczyna sie depiluje na rekach też, inaczej wygląda jak babochłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ciumkaj tak nad życiem i nad babami bo się rozklapcanisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×