Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Serwis komputerowy, pomocy

Polecane posty

Gość olena

ja mam męża komputerowca, więc nie musze się martwić o nic 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krajanowska Ewa

Nie mam nikogo w rodzinie kto się zna na komputerach więc chcąc nie chcąc musiałam oddać komputer do serwisuerp-system.pl byłam mile zaskoczona nie zawiodłam się , komputer na drugi dzień do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozzy

Ja też bardzo szybko odebrałem komputer z krakowskiej firmy PC Craft. Już myślałem, że padł na amen, ale udało im się przywrócić go do życia 🙂 i to jeszcze mają całkiem rozsądne ceny. Świetni spece, warto ich sobie zapamiętać. Są z Nowej Huty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legolas

Z Wrocławia z kolei sprawdzi sie wam firma Joker. Mają bardzo korzystne ceny i są terminowi, naprawiałem juz u nich laptopa i komputer stacjonarny i za każdym razem szybko i sprawnie im to poszło, także  z mojej strony 100 % zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Dobry serwis komputerowy w firmie Informatronik, polecam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam serwisnasms.pl naprawiałam u nich komputer naprawdę zadowolona jestem , działa już nie lubię nowych komputerów więc reasumuje ten ile mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam serwisnasms.pl naprawiałam u nich komputer naprawdę zadowolona jestem , działa już nie lubię nowych komputerów więc reasumuje ten ile mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2020 o 16:33, Kasiaxdxd napisał:

Polecam serwisnasms.pl rzetelna firma polecam serdecznie.

Również polecam serwisnasms firma I&B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2020 o 22:23, ErykaB napisał:

I&B Computer - NIEZAWODNI!!

To prawda, a co do reszty ludzi, którzy poszukują takich fachowców, to pamiętajcie, że niestety można się naciąć, a firma I&B Computer jest sprawdzona przeze mnie i koleżankę Erykę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja mam problem ze swoim kompem. Próbowałam go dziś odpalić i nic.. nie da się. Możecie polecić mi sprawdzony serwis? W sieci udało mi się znaleźć dobre opinie o https://slserwis.pl/ Może ktoś z was, korzystał z usług tej firmy i może wypowiedzieć się nieco szerzej na ten temat? Zależy mi na tym, aby mój sprzęt trafił w dobre ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×