Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Świadkowa, cywilny, prezent, problem

Polecane posty

Gość gość

Czesc, mam problem - otóż kuuzynka mojego męża poprosila mnie o bycie świadkową na jej ślubie. Ślub ma być bardzo skromny - tylko świadkowie i PM, w USC, bez przyjęcia po ślubie itp. Ona wi, ze wykańczamy dom i nie mamy kasy dlatego od razu zastrzegła ze nie chce żadnych prezentów tylko żebym byla... Oczywiście się zgodziłam bo nawet nie wypada odmówić, ale mam problem co jej dać w prezencie - przeciez nie pójdę z pustymi rękoma... Tak szczerze mówiąc to prawie jej nie znam, rzadko się widujemy, nigdy nie byłam u niej w domu wiec nie wiem co lubi, co ma s co by jej się przydało... Z góry dziękuję za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz dać jej bon na zakupy do sklepu np. Home & You (wystrój wnętrz). Bon można zakupić w dowolnej kwocie w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki, moze ktos jeszcze podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nikt nie chce to po co się wychylasz? Daj kwiaty i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mysle, ze nie wypada isc z pustymi rękoma, nie chodzi o wielki prezent ale raczej cos drobnego, tak do 70-80zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być ładna ramka na zdjęcia, książka , dobry alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli nie zapraszaja was swiadkow na obiad czy na kawe ,to nie wypada dawac prezentu,tylko kwiaty jezeli jednak po slubie bedzie maly poczestunek to wypada dac cos skromnego,kosz slodyczy albo filizanki, bedzie im glupio jak wyskoczycie z prezentem gdy niczym was nie poczestuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z wypowiedza powyzej,ja tez bralam slub cywilny tylko dla papierka.Poprosilismy 2 osoby by byli naszymi swiadkami,powiedzielismy ze nie chcemy zadnych prezentow,a my nic nie robilismy i bylo nam bardzo glupio gdy oni wyskoczyli z prezentem,wtedy bylismy zmuszeni zaprosic ich na kolacje do restauracji.A nie zamierzalismy wcale swietowac,wystarczylyby tylko skromne kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli idziecie potem na obiad,to ja na twoim miejscu dałabym kartę podarunkową do sklepu z wystrojem wnętrz za 200 zl. Jeżeli tylko ślub i do domu to 100 zl w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×