Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cotletta  de volaille

Skąd się bierze mit, że brzydcy faceci sa wierni i dobrzy z charakteru?

Polecane posty

Gość cotletta  de volaille

To tak jakby twierdzić, że brzydkie buty w okropnym kolorze na pewno są wygodne, a wcale tak nie jest. Przystojny może być wiernym facetem z zasadami, a brzydki podrywaczem. W dodatku brzydcy mają kompleksy i żeby się dowartościować szukają adoracji u innych kobiet. Lepiej wziąć sobie na męża przystojnego, inteligentnego faceta na poziomie i z zasadami niż brzydkie byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma wiernych przystojniaków :D nie znam żadnego natomiast znam całe rzesze brzydali żyjących w strachu pod pantoflem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza zasada przystojnego to brać ile wlezie sorry taki mamy klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam brzydala który zdradził swoją żonę, ale jak mu zagroziła rozwodem to przez kolejny rok za nią na kolanach chodził. Znam też przystojniaka, który non stop zdradza, ale jego żona nie reaguje, bo boi się go stracić. He he. Co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrada w celu dowartościowania się to raczej domena kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotletta de volaille
Dlaczego zakładacie, że brzydki się boi? Może się nie boi i ma na to wywalone. Z brzydkimi kobiety i tak są tylko dla pieniędzy, więc zawsze może iść i zapłacić za "miłość" innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotletta de volaille
"zdrada w celu dowartościowania się to raczej domena kobiet" X Bzdura. Dokształć się z psychologii związków damsko-męskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubisz jak facet chce bić innych w twojej obronie to bierz brzydala. Przystojniacy albo chowają się za kobietami, albo obrażają się jak panienki. No chyba, że taki charakter ci odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do cotletta de volaille to my rozmawiamy o małżeństwie czy o stałym układzie sponsorowanym? bo się pogubiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak mit, że ładne kobiety to szmaty, a brzydkie mają bogate wnętrze... Ja ogólnie na tyle ile poznałam facetów i ludzi mogę stwierdzić, że na to nie ma żadnej reguły. Pomijając skrajne przypadki, kiedy ktoś ma naprawdę poważny problem z otyłością, chorobami, itp. wygląd nijak nie wpływa na charakter osoby. Tak samo czułym partnerem może być laluś i brzydal, a zdradzić przystojniak i szkarada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenty Piątek
brzydal zdradził autorkę :D pewnie sama jest gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotletta de volaille
"do cotletta de volaille to my rozmawiamy o małżeństwie czy o stałym układzie sponsorowanym? bo się pogubiłem " X A to jakaś różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydale to flirciarze i kobieciarze. Znam kilku, każdy taki jest. Im brzydszy tym więcej ma kompleksów i żeby się dowartościować zmienia kobiety jak rękawiczki. Brzydale mają paskudny charakter, choć na pierwszy rzut oka wydają się sympatyczni, ale to tylko dlatego, że do perfekcji opanowali uwodzenie kobiet. Bozia urody nie dała, to trzeba jakoś nadrabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ściemniasz! brzydal nie może zmieniać kobiet jak rękawiczek gdyby miał powodzenie nie byłby brzydalem sama więc sobie zaprzeczasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - co za brednie! sam jestem brzydalem i to nie prawda. Jak bym miał kobietę która mi się podoba co by mnie chciała to bym dla niej nieba uchylił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za żenująca teoria.To tak jakby powiedzieć ze jak pani ladna to zarazem glupia i puszczalska a tak nie jest.Ale sie nudzicie i bzdury wymyślacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet brzydki dla was może się spodobać innej kobiecie, bo skoro uważacie go za brzydkiego to nie pożądacie. A ona da mu prawdziwe pożądanie i pójdzie do niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam przypadki facetów, którzy z największych brzydali w szkole wyrośli na niezłe ciacha, ale wydaje im się ciągle że sa brzydcy, dlatego trzymają się żon, przed obawą że zadna ich nie zechce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie musi być piękny, musi mieć w sobie to coś ,ale to od kobiet wiecej sie wymaga co do wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydki podrywacz:P Autorko świetny żart:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Facet nie musi być piękny, musi mieć w sobie to coś ,ale to od kobiet wiecej sie wymaga co do wygladu x To ciekawe czemu brzydka a przeciętna tym bardziej dziewczyna bez problemu ma duże powodzenie a chłopaki w jej wieku nie mają szans na dziewczynę. Od mężczyzn wymaga się więcej, kobiety się umalują i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotletta de volaille
Czyli jesteście z brzydkimi tylko dlatego, że wydaje wam się, że nigdy nie odejdą do innej? :) A gdzie miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział że brzydki to przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów mądrośc***atologicznej dewotki z pięcioma kotami. Lepiej idź autorko pobiegać zamiast pisać kolejne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo brzydkiego mozna walic w rogi,on głupek niczego nie pojmuje albo udaje ze nie jarzy,taka prawda,frajerzy tacy zakochani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor taki przystojny kotlecik a zadna go nie chce,uroda to nie wszystko jak charakterek podły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z tym, że wygląd i charakter to dwie różne rzeczy i jedno w żaden sposób nie warunkuje drugiego, dotyczy to obu płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojęcia skąd taki się mit bierze może sami ci brzydcy takie bajki o sobie opowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×