Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Black_young

Dla młodych chłopaków, którzy lubią dojrzałe kobiety

Polecane posty

Gość Black_young

Witam. Mam 19 lat. Jeżeli chodzi o związek, seks i pożądanie ja preferuje wyłącznie starsze kobiety. Mowa tu o kobietach 40+. Nie jest to żaden fetysz. Po prostu dziewczyny w moim wieku to dla mnie zwykle siksy, które interesuje wyłącznie impreza, towarzystwo przynajmniej 20 osób i nic więcej. Poza tym każda z nich wygląda tak samo, ubiera się tak samo i robi wszystko to samo. Nie pociągają mnie pod żadnym względem. Myślałem, że niewiele jest takich osób jak ja. Jednak coraz częściej spotykam się z tym (raczej tylko w internecie) bo domniemam iż w realu większość chłopaków ukrywa swoje pociągi do starszych. Zapraszam wszystkich, którzy mają taki sam 'problem' do wspólnej dyskusji. Porozmawiajmy o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiedzialam ze mlodzi lubia starsze kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze ale dlaczego zaraz 40 +.. ja lubie takie 28 - 35.. sam mam 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24latek chcial sie umowic z 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black_young
Ej peppery, ale większość tych młodzików którzy nazywają siksy w swoim wieku 'bez mózgami' to chyba kujony w trampkach i koszulach w spodniach, bo przecież to chłopaki są tak samo wodogłowi, jak one. Popatrzcie tylko na ulice, szkoły etc. Ja akurat nie zaliczam się ani do tych pustych pajaców, ani do jajogłowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To taki efekt uboczny przeciągającego się trądzika, połączony z nadmierną otyłością. Skoro on waży 120 kilo przy wzroście 169, to niech i ona jakieś tam wymiary ma, żeby jego maluśkie i krótko widzące oczątka coś dostrzegły. A że taka luźniejsza, to i łatwiej później, jeśli wzwód taki sobie nie za bardzo pełny. Jest jeszcze jedna przyczyna. W końcu z koleżanką mamusi czasem można pozbyć się przedwczesnego wytrysku. Mniej podnieca. A poważnie - miałeś dziecinko kiedykolwiek, jakąkolwiek kobietę, czy rączki cię już bolą i chciałbyś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dante_doodoo
Valalalalalalalala. Chcecie poznać moją nauczycielkę od niemca? 189cm wzrostu, 44 lata. Na codzień legginsy a do tego szpilki. Dołujcie się trądzikowe prawiczki. I tak wszyscy szukacie starszych, bo w domu mieliście p********e przez matkę albo w szkole całe życie was tępią. Żenada. Skończcie te tematy o kobietach, bo to nudne już. I wcale dziewczyny w tym wieku takie nie są. Byłem już w wielu związkach, krótkich jak i tych dłuższych. I głównie z dziewczynami, które codziennie imprezją. I one wcale takie nie są jak wydaje się po ich zachowaniu, głównie w towarzystwie innych rówieśników. Doroślijcie cepy skrzywdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodzi mowia ze ich starsze bardziej podniecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co im sie podoba w tych starszych .bo mi sie starsi nie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Dante,skoro chodzisz do szkoły,to znaczy,że jesteś młodszy ode mnie dzieciaku :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Bo ja na całe szczęście już studiuję :).No chyba,że uwaliłeś 3/4 lata z rzędu,wtedy jesteśmy rówieśnikami :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy jakie lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dante_doodoo
Young_svarog tej. Mam 19 lat. I co z tego, że jestem młodszy? Przynajmniej nie mam kompleksów i odrzucenia wśród rówieśniczek. A ty? Masz jakieś farmazony po trudnym dzieciństwie i jarasz się starszymi kobietami, dzięki czemu już nigdy nie poznasz co to jest prawdziwa miłość. I może jestem młodszy (choć nie wiem co w tym złego niby) to przynajmniej nie jestem prawiczkiem z trądzikiem, który jest gardzony przez dziewczyny i uraja sobie nie wymyślone przygody ze starszymi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
To Ci się coś kolego pomyliło :).Nie mnie rówieśniczki odrzucają,tylko odwrotnie :).Ze względu na ich brak intelektu ,nie chce mi się nimi z nimi zadawać.Nieraz do mnie niektóre świrują(powiem nieskromnie,że wyglądam nieźle),ale mam je gdzieś,bo wiem ,że są puste i na żadne poważne tematy z nimi nie porozmawiam(chyba,że za takie uważasz ilość wychlanego alkoholu na imprezie czy pogodę,to wtedy tak) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym 40moze rozmawiac z 20latkiem,szok,ze tez są takie dzifki na świecie,ze z takimi dzieciakami sypiają,zdesperowane,poniżają sie na całego,:P,zeby nie mieć godnosci,tragizm,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:36,coś powiewa tu zazdroscią,chyba nie ma sie z kim sypiać.. 'Tragizm','szok',że dorosli wolni ludzie ze soba sypiają?hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w ogole to po co ze soba sypiaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty z kim sypiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:53,stara i glupia i jeszcze pisze ,ze zazdroszczę a niby kogo ,smarkacza w lozku?mierze wyżej niż ty i mam jakbys chciala wiedzieć faceta tylko nie dzieciaka którego trzeba instruować co i jak i czekac aż sie wyćwiczy,zal mi cb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodzi sa lepsi od starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podoba mlodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy mlodzi wola starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost_young
Dziewczyny w wieku nastek oraz 20-tek, wcale takie nie są. Kiedy chodziłem do gimnazjum też tak o nich myślałem, ale wtedy byłem nieśmiały i patrzyłem na to wszystko z zewnątrz. Kiedy wszedłem w życie towarzyskie, poznawając nowe i nowe partnerki zrozumiałem iż tak nie jest. Próbują się dopasować do swoich pojedynczych koleżanek żeby nie wejść w główne tematy plotek i odrzucenia. Każda z nich potrzebuje ciepła, opieki, ciszy i miłości. Powiem, że mnie też kręcą czasami starsze. Ale tylko te bogate, z klasą. Które chodzą w legginsach i szpilkach (ale nie myślę kuźwa o związku z nimi, to tylko chwilowa przyjemność dla oczu) Ale mam to już gdzies. Dalej pryszczate barany udawajcie przystojniaków internetowych Hahaha i jarajcie się mamuśkami o krzywych nogach. A co do kobiet (które niby są na tym temacie) wstyd mi Was. Wybrałyście sobie mężów nieudaczników, którzy oczekują tylko obiedu od Was to teraz nie szukajcie dzieciaków. (przynajmniej nie w internecie, przecież tu same bezzębne, pryszczate marginesy aspołeczne są) Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Skoro jesteś bezzebny koleś,to ci współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
A staruchom nie staje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Pryszczy nie mam ,a barana możesz ujrzeć co najwyżej w lustrzanym odbiciu. Widać,że g****o zrozumiałeś z mojego komentarza a i pojęcie o dziewczynach masz blade.Te twoje potrzebujące ciepła i miłośc***artnerki rozbijają się po klubach(poznałem grube setki dziewczyn przez 2 lata studiów) .Wiem,jak zachowują się na trzeźwo,a jak po pijaku. Z kilkuset dziewczyn/rówieśniczek,które poznałem,respektem darzę kilka(naście?),czyli nawet nie 10% wszystkich poznanych. Kilkanaście takich,które darzę szacunkiem ze względu na zachowania,dojrzałość,nie p********ie o głupotach ,inteligencję,ogólnie pojętą normalność. Reszta to taka tragedia,że szkoda gadać.Przyszłe panie magister hahaahahaha :D.Nie oszukujmy się koleś,jak jakaś dziewczyna w naszym wieku jest wartościowa,to już dawno jest zajęta,bo takie bardzo łatwo są wyłapywane z tłumu,a za jednorazówki które można mieć za 5 zł to niech się biorą inni,ja znam swoją wartość... Wśród kobiet starszych jednak jest % więcej normalnych kobiet...Niestety widać,jakie żniwo zebrał ,,zachodni styl życia''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 38lat i przespalbym sie chetnie z taka Persia Monir lat 57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj O czym 40moze rozmawiac z 20latkiem,szok,ze tez są takie dzifki na świecie,ze z takimi dzieciakami sypiają,zdesperowane,poniżają sie na całego,jezyk.gif ,zeby nie mieć godnosci,tragizm,smiech.gif x Brak godności to jest wtedy gdy kobieta jest w związku gdzie jest poniżana , gdzie kobieta sypia z facetem ,który ja sponsoruje, gdzie zona zdradza męża. Jeżeli uważasz ,że związek dwóch dorosłych, wolnych ludzi darzących się uczuciem jest tragiczny to w takim razie Twój związek też jest tragiczny i jesteś kobieta bez godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Dokładnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×