Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fikuMikuu

Czy jest tu jakiś brunet z gór?

Polecane posty

Przecieź fikuMikuu to modratorka. No nie mam racji, Fiku?😴 Powiedz jak jest. 😴 Nie ma brunetów z gór. Są w depresji. 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Czesc. Brunet z gor ? A dlaczego nie z nizin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj chcę jakąś kwaterę z dala od cywilizacji, tylko ja góry i brunet. polecacie coś? no dobra moze być też blisko cywilizacji, tej brunetnej w szczegolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam polecić swoje ulubione miejsca w górach choremu psychicznie przygłupowi? Naprawdę masz IQ ameby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdolę, niżej autorko w tej pisaninie na forum nie można już upaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Fiku - to maja byc polskie gory czy zagraniczne ? Jesli zagraniczne to w jakim kraju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja pie**olę, niżej autorko w tej pisaninie na forum nie można już upaść." X nie masz nic innego do roboty w życiu, jak tylko czytać topy Fiku i pisać te "mundre" smęty? nie podoba się, to nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wypoczynek z dala od ludzi dobre są agroturystyki, tyle, że dobrze jest mieć na miejscu samochód, bo najczęściej są na jakichś zadupiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty alka nie masz nic innego do roboty, jak wp*****lanie sie we wszystko i wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AlicjaDonnikova dziś oj, ktoś tu ma napięcie przedmiesiączkowe, zjedz sobie czekoladki. x Zazdrościsz dziewczynie? Z wiekiem nie wygrasz, ale zrzędzić nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawanie w obronie kafeteryjnego błazna infantylnym tekstem "czytać nie musisz" (ty także, ale na zauważenie tego faktu inteligencji AD już brakuje). Słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AlicjaDonnikova dziś przylazlo to czepiać się fiku, teraz czepia się mnie, że trollicy zwróciłam uwagę. jak nic jakieś zwierzę z wścieklizną cool.gif x Do 2 nie potrafisz liczyć? Obrończyni równa poziomem intelektualnym bronionej ;) Na napięcie przedmiesiączkowe dobre są podobno czekoladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AlicjaDonnikova dziś ozesz, jaki przebiegły tekst. zgłoś się gdzieś po oklaski. x Jeśli tekst może być przebiegły to możesz mieć (wyjątkowo) rację. Mniej przebiegłego mogłabyś nie zrozumieć ;) A poza tym - nie podoba się, nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AlicjaDonnikova dziś oj, to chyba coś grubszego niż pms. pewnie kłótnia z fagasem smiech.gif x Spokojnie, kiedyś znajdziesz jakiegoś faceta, który wytrzyma z tak zrzędliwą babą :).Chyba, że nie tylko intelekt, ale i urodę masz jak u autorki tematu. Wtedy może być ciężko, ale żyj nadzieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, niebieska dostaje po łapkach aż miło popatrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda faceta, żeby go zadręczać zrzędliwością. potem bidulek musi latać ze skargami do innych i robi się trochę przykra sytuacja :) miłego wieczoru :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AlicjaDonnikova dziś szkoda faceta, żeby go zadręczać zrzędliwością. potem bidulek musi latać ze skargami do innych i robi się trochę przykra sytuacja usmiech.gif miłego wieczoru usmiech.giflapka.gif x Twoja męcząca upierdliwość jest usprawiedliwiona celibatem. Jedna rada: nie wpierniczaj się tam, gdzie nie jesteś potrzebna. Miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jedna rada: nie wpierniczaj się tam, gdzie nie jesteś potrzebna. " X zachowaj ją dla siebie, przyda ci się, zanim następnym razem przyjdziesz wylać frustrację na czyjś topik. z moimi włącznie. X jak widać na tym topie jestem bardzo potrzebna. na kogo plułabyś jadem, gdybym się nie pojawiła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest pomysł! tylko musiałby być delikatny żeby sobie niczego nie podpiec przez przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×