Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

coś na wysuszoną skórę na buzi

Polecane posty

Polecam olejki do twarzy, fajnie nawilżają i odżywiają skórę. Musisz tylko dopasować rodzaj olejku do potrzeb twojej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwa z oliwek na noc :) budzisz sie po nim z piekna buzia. Olej kokosowy wiekszosci wysusza skore, wiec odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka kibicka
Ja chwyciłam się chyba najprostszego sposobu. Kupiłam sobie iqface, w sumie byłam sceptycznie nastawiona, ale przecież nie zaszkodzi spróbować. Przeczytałam składniki i to przekonało mnie do zakupu. I wbrew powszechnym opinią, o tabletkach ja jestem mega zadowolona z ich działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliae887
Może jakiś tłusty krem ziaja z mieszany z jakimś serum lub olejkiem może być Bioliq lub Floslek, ewentualnie Ava. Potem polecam maski np. Tołpa. La Roche Posay Hydreane Riche, Dermedic nawilżacz. Nie wiem... Na każdego działa coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim przypadku gdy mam juz skrajnie wysuszona twarz to nakładam maske hydro booster, chyba z bielendy, ma zelowa konsystencję i odzywia na prawde porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj serum rozane z bielendy, bardzo dobrze nawilża i koi skórę, na lato jest w sam raz. Stosuje raczej na noc chociaż mysle ze i na dzień jako baza pod podkład byloby ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W odpowiedzi na: "Znacie jakieś dobre sposoby na przywrócenie skórze twarzy "uwodnienia" bardzo mi wyschła skóra na czole i policzkach po wakacjach i nie wiem co robić!" Dla zwiększenia nawilżenia skóry najlepiej stosować w ciągu dnia kremy nawilżające, które zapobiegną utracie wody z naskórka np. z kwasem hialuronowym. Dodatkowo, aby ją zregenerować i odbudować płaszcz wodno-tłuszczowy można zastosować serum nawilżające z olejkami np. jojoba, arganowym, makadamia, kokosowy, sezamowy lub oliwa z oliwek. Zapraszam do lektury artykułu na blogu mojego sklepu nt. pielęgnacji suchej skóry twarzy: https://kosme.pl/Sucha-skora-twarzy-Jak-nawilzyc-skore-Krem-do-cery-suchej-blog-pol-1506787026.html Jak już pisałam w innym poście temat jest bardziej skomplikowany niż się wydaje, a zaniedbanie problemu suchej i odwodnionej skóry prowadzi do szybszego powstawania zmarszczek, które są jeszcze większym problemem. Prawidłowa pielęgnacja skóry suchej powinna być różna w zależności od poziomu natłuszczenia skóry. W przypadku skóry suchej odwodnionej do oczyszczania należy stosować mleczko łagodzące lub olejki, następnie zastosować tonik, który przywróci prawidłowe pH, a następnie osuszyć skórę chusteczkami higienicznym, aby zapobiec szybkiemu odparowaniu wody z naskórka (nie zostawiamy mokrej skóry). Następnie należy zaaplikować krem nawilżająco-regenerujący, który odbuduje warstwę wodno-tłuszczowy i pozwoli składnikom nawilżającym wchłoną się. Co istotne podczas pielęgnacji skóry suchej i odwodnionej należy unikać kremów szybko nawilżających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z kremu do nawilżania, najlepiej naturalnego. Jeżeli nie wiesz gdzie szukać, polecam stronę patandrub.eu - tam na pewno znajdziesz jakiś który CI pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja koleżanka używa koreańskich kremików ze skin79 i jej skóra wygląda pięknie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×