Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość Jeremiasz
Poczynając od trzydziestki taka różnica jest bez znaczenia o ile zbyt długo nie czeka się z potomstwem. Jestem w takim związku od kilkunastu lat i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miódxz
To naprawdę nie ma żadnego znaczenia jeśli się kochacie,szanujecie i rozumiecie. Ja jestem starsza od mojego partnera o 15 lat ;-) Mam 36 on 21 i tak jak na początku miałam wątpliwości co do sensu całego związku tak teraz nie mam żadnych. Rodzina nas zaakceptowała i tak z upływem czasu nasz związek nie budzi żadnych sensacji. Tak więc daj Wam szansę bo być może będziesz najszczesliwsza kobietą pod słońcem, powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mion zadaniem żadna, wobec tego jak w odwrotnym kierunku łącza się pary. To ,że przywykliśmy do par gdzie mężczyzna jest starszy od kobiety o ileś tam lat nie znaczy ,że tak ma być. Staroetypy nadal pokutują wśród społeczeństwa , bo dawniej chłop to ten co dbał o dom i wszystko z nim związane a kobieta miała być młoda by rodzić dzieci. To przeszłość, choć nie wszędzie, niestety !! Czasy się zmieniają i to kobietki wybierają i niech tak będzie pod warunkiem ,że jest to zdrowa różnica wiekowa nie więcej moim zdaniem jak 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
Ktos tam wczesniej wspominal, ze mlodszy to zostawi na lodzie... To czy partner cie rzuci nie zalezy od jego wieku, tylko od jego charakteru. I naturalnie od tego czy wasz zwiazek jest szczesliwy. Znam wiele historii gdzie to starszy partner zostawial mlodsza od siebie partnerke, dla innej. Znam tez wieel udanych par, gdzie partnerka jest starsza, i to nawet o *nascie lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz jest mlodszy ode mnie o 8 lat, jesteamy 5 lat po ślubie i spodziewamy sie dzidziusia, rozni gdziecy nie widać u nas, mamy w rodzinie mazlenstwo gdzie kobieta jest 12 lat starsza i ppwiem wam ze on o jej wieku dowiedzial sie na ślubie dopiero i ze sie zdziwil ze roznica az taka a nie widac bylo z zewnątrz, sa ze soba dlugie lata okolo 30, maja dwojke dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WEM
To żadna różnica. jestem starsza od męża prawie 7 lat . Jesteśmy razem 25 lat. Może to kwestia genów, a wyglądam na jego rówieśnicę lub młodszą od niego , a może "dostoswałam się" do mojego młodzieniaszka. Jest energicznym facetem, ale i tak nie nadąża za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Znam takie osoby co on ma 20 lat a ona 30 i niebawem urodzi im się dziecko i ślub wzięli (...) To już jest przesada! Nie można mylić długotrwałego szczęścia z chwilowym zadowoleniem. Można się z sobą spotykać, ale gnanie do rodzicielstwa to już chory objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowana teściowa
właśnie mój syn jest w takim związku i niech Ją szlag...marnuje mu życie i zawraca sobą głowę!! Ciekawe, czy sama uszanowałabyś taką postawę swojego syna za parę lat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niewielka roznica , kobieta powinna byc 5 lat starsza , bo statystycznie mezczyzni zyja krocej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajoma ma faceta mlodszego o 17lat.ma z nim 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto napisałas to tak jakbyś miała 80 a on 22. Przecież jesteś młoda laską. Więc się nie przejmuj tym co powiedzą i pomyślą inni. Ja poznałam kogoś młodszego o 13 lat i dogadywałam się z nim lepiej niż z mężem 5 lat starszym ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to duża i widoczna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla starych facetow to widoczna roznica bo oni chca 20 lat mlodsza :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat młodsze (to już naprawdę jest pedofilia) chcą ci którzy nigdy nie dorośli, i tacy mają czasmi po 50 lat a wydaje im się że wciąż 20 to nie od peselu zależy ale od tego co ma się w głowie Czasem 50 latek ma więcej sieczki niż 20 latek powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też jest różnica- ja 28 on 23. Jak dla mnie wszystko zależy od podejścia do życia- czasem faktycznie odczuwam fakt, że jest młodszy ale w większości przypadków nie ma z tym problemu. Jest cudownym facetem i ojcem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona już chce wiele a on jest jak królik,może da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest kwestia indywidualna gdyż najważniejsze są uczucia i podejście do życia. 22 letni chłopak może mieć o wiele większe życiowe doświadczenie niż niejeden 30latek... a przede wszystkim może być dojrzalszy. Jeśli wasza relacja/ związek opiera się na zaufaniu, miłości i jest dojrzała, to czemu nie :) ja sama mam 25 lat a mój chłopak 22. myślę,że gdybym miała nawet 28 to nie stanowiło by to dla mnie i dla niego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
między mną a moim chłopakiem jest 10 lat różnicy ja mam 20 on 30 jak dla mnie to nie dużo każdy twierdzi że do siebie pasujemy :) kwestia charakterów i podejścia do tego... napewno niektórzy twierdzą że to duża różnica ale my nie zwracamy na to uwagi to nasze życie i nasza sprawa najważniejsze że my jesteśmy szczęśliwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak również podobnie ze starszymi kobietami myślę że jest spoko jeżeli pasują do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupota totalna głupota... jak ma osoba z najniższym wiekiem w związku 20+ to już nie ma czym się przejmować... sama jestem w związku z chłopakiem 6 lat dokładnie 6 lat młodszym.. i powiem jedno ! Wszystko zleży od dojrzałości psychicznej... i tego czy jest chemia między wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I like this site because teaches me a lot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet32lataa
Ja do takich związków nic nie mam.Co nie zmienia faktu ze nie rozumiem facetów którzy wolą starszą od młodej jędrnej nastki albo studentki,ich wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tak na granicy pewności rozpadu związku w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze te obawy zwiazane ze zwiazkiem kierowane sa pod niewlasciwym adresem. Wspominalas wczesniej ze bylas z kims przez 6 lat w toksycznym zwiazku gdzie partner wogole cie nie szanowal. Masz 28 lat. Wydaje sie ze jestes dorosla, ale po co z kims trwac przez tyle lat gdzie nie ma szacunku i milosci. A teraz wymagasz i boisz sie czy 22 latek spelni twoje oczekiwania. Moze te wszystkie pytania powinnas zadac sobie, czy naprawde potrafisz kogos szanowac i nie tylko kogos ale rowniez siebie. Moze to ty nie doroslas, moze to ty jestes dzieckiem. I jeszcze jedno, jesli chcesz wystawiac go na probe, czy faktycznie dorosl do zwiazku to daj sobie z nim spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno, to totalna glupota pytac sie innych ludzi na forum jak ma wygladac twoje zycie. To ty niby jestes dorosla z zachowujesz sie jak dziecko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest duzo. Moj maz ma24 ja 29 wygladam na 22 nie ma zadnej roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda nastka czy studentka bedzie kiedys stara, wiec nie lece na mlode. Kazda d***** byla kiedys dziewica(;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna sprobowac.a co bedzie nie wie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje zycie i wybierasz jak chcesz. kilka lat to zadna roznica po 20stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×