Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Różnice wieku w związkach są niebezpieczne. Wiem, że miłość o wiek nie pyta. Tylko czy nie będzie to powód do rozstania w przyszłości. Kobiety się szybciej starzeją i 60 - tce nawet dzisiajsza medycyna nie pomoże. A młodszy mężczyzna może wyglądać jeszcze całkiem dobrze. Taki syn z matką, trochę to przykre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre dla kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie przykre dla gościa z wczoraj. Bo nie dla kogoś kto naprawdę kocha swojego partnera/partnerkę a nie to ile ma lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślenie o tym co będzie za dziesiąt lat jest glupie, zważywszy na zmienność losu, jutro mogę się nie obudzić a zrezygnuje ze szczęścia, bo za dziesiat lat może być tak i tak? To przejaw glupoty. W ten sposób można zrezygnować z najszczesliwszych lat zycia dla obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dziadek często powtarzał: na starej picy to sie młody ćwicy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz inne czasy :) na młodych można ćwiczyć dowoli :) zresztą starsze nie zawsze chcą dać a młode nogi szybko rozkładają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie ważne czy to kobieta jest starsza, czy facet - jeśli róznica wieku jest spora, to wtedy może powodowac problemy. Byłam z byłym co był o 7 lat starszy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka różnica wieku nie ma znaczenia. Ważniejsze są uczucia i dobranie się pod i innymi względami. A kobieta gdy jest starsza to bardziej motywuje się o swój wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 lat to dla 35 czy 40 latki to rówieśnik. 16 lat młodszy to juz porażka. Z resztą 16 lat starszy facet też jest za stary,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak wiek nie gra roli jeśli się kochacie itp Ja sama mam młodszego o 10 lat faceta ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zależy czy chłopaszek jest dojrzały do takiego związku. Badania naukowe wykazały że jeśli kobieta jest starsza od faceta to związek jest w stanie trwać dłużej niż odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica wieku ma ogromne znaczenie. Starsza kobieta to dla faceta największa porażka. Chyba że jakiś szuka drugiej mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy w jakim są wieku. W takich sprawach często bariera wiekowa zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisa luisa
Tu jest fajnie to opisane. O ile związek starszego mężczyzny z młodszą kobietą nie budzi większych emocji, o tyle kobieta wybierająca sobie dużo młodszego partnera wywołuje masę kontrowersyjnych dyskusji, ocen i opinii...... warto przeczytać :) http://4lady.pl/on-mlodszy-ona-starsza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 20 lat i podoba mi się 16 latek. Czy mamy szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta po 30 jest jak TRABANT 1.1 UŻYWANY TRABANT 1.1: PLUSY I MINUSY Plusy + niska cena zakupu // nie zawsze wymaga tyle inwestycji (na początku co młodsza) + duży bagażnik // ma większe piersi niż młodsza, i duży tyłek, ale już opadający + wydajne ogrzewanie // jest przeważnie grubsza niż młodsza to jest i cieplej od niej + duża zwrotność // w łóżku chętnie zmienia pozycje + znaczna trwałość silnika i układu napędowego // jeszcze da radę uprawiać długi i namiętny seks, jak wysportowana to i biega Minusy - przestarzały wygląd // zmarszczki, krótkie włosy, cellulit - niski poziom bezpieczeństwa // już coraz ciężej zachodzi w ciąże, powoli idzie menopauza - utrudniony dostęp do tylnych siedzeń // większe owłosienie w okolicach odbbyytu - spore zużycie paliwa // dużo pije alkoholu i płynów - drogie części zamienne // dalsze utrzymanie drogie, wymaga kremów przeciwzmarszczkowych, brania różnych leków, suplementów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że wiek nie ma dużego znaczenia jeśli się dogadujecie i nadajecie na tych samych falach. Jeśli on jest odpowiedzialny i Tobie odpowiada jego styl bycia, osobowość, to wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia. Życzę Wam szczęścia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobny problem.... Cos go ode mnie odrzuciło...mój wiek? Poznaliśmy sie dwa lata temu. Nie dałam mu nigdy szansy, poza krótkimi, żadkimi spotkania na stopie zawodowej. Pisaliśmy do siebie często o bzdurach. Byl bardzo mną zainteresowany. Ja nie. Jestem mężatka, kochałam męża. Mamy kryzys od pół roku. Chyba przestalam go kochać ( 15 lat razem, życie seksualne skończyło się). Tydzień temu pozwoliłam mu podczas spotkania biznesowego się przytulić. Następnego dnia lunch, trzymanie raczki, na koniec znowu przytulanie, szeptał, ze ma na mnie ogromną ochotę, ze ciało mu drży i kolana się chwieją...że jeszcze czegoś takiego nie przeżył. Wysłałam mu zdjecie z moim nagim, pięknym okrytym perłami biustem, o które błagał. Zwariował. Błagał o spotkanie tego samego dnia wieczorem, obiecał, ze mnie nie dotknie. Zgodziłam sie. Skończyło sie na jego wytrysku ( nie doszło do zbliżenia). Dotykaliśmy sie, ale nie chciał mnie całować. Prosiłam go o to, szeptał ze nie, bo nie chce sie zakochać. W końcu zaczęliśmy sie szaleńczo całować, no i on miał wytrysk. Ja dotarłam do domu niezaspokojona. Koktajl hormonalny mnie wykończył. Nie mogłam nic przełknąć. Napisałam mu jeszcze w ten sam wieczór, ze nie moge przez niego nic jesc. Następnego dnia tez pierwsza sie odezwałam, powtórzyłam, ze nadal nie moge nic jeść. W końcu odpisał, ze musimy w wolnej chwili poważnie porozmawiać. Minęły 3 dni, a on sie nie odzywa. Szuka dziewczyny, wiem o tym, często próbowałam go zeswatać w ciagu tych dwóch lat z moimi przyjaciółkami, ale nigdy nic z tego nie wyszło. Dodam, ze ja mam 43 lata, on 36, on chce sie ożenić i miec dzieci. Ja nigdy nie chciałam i nie chce. Nie wiem, co sie stało. Przez jego dystans zwariowałam. Może go cos odrzuciło? Mężczyźni bardzo na mnie lecą. Jestem czysta, zadbana, bardzo atrakcyjna, wyglądam maks. na trochę po trzydziestce, nie jestem próżna, to tylko dla waszej informacji. Często jestem pytana przez kobiety i mężczyzn, czy pracuję jako modelka... Co mogło go ode mnie odrzucić? Schudłam juz 2 kilo ( a jestem bardzo szczupła). Mąż to osobny temat. Jestesmy na etapie rozmów o rozstaniu, ale ten facet nie jest tego powodem. Co mogło go ode mnie odrzucić? Jeszcze się nie odezwał.... juz 3 dni... Odpowiedziałam wtedy na zakończenie gorącego spotkania wybuchając śmiechem, gdy pytał, czy wszystko ok, ze jak najbardziej.... zeby sie nie martwił, bo na pewno nie opuszczę dla niego męża.... Podsumowal, ze owijam sobie mężczyzn wokół palca... nie wiem, co mam myslec... powiedział, ze nie chce być moim lekarstwem na rozstanie, bo wtedy nie mamy szans, ze on spokojnie nawet pół roku poczeka na mnie....juz mi powoli przechodzi to zauroczenie.... ale nie rozumiem, czemu on sie nie odzywa..... Czy za bardzo mu pokazałam, ze mi zależy? Jakie jest prawdopodobieństwo, ze on sie jeszcze odezwie? Może kogoś poznał.. Prosze Was serdecznie, pomóżcie mi to rozwikłać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydobywaj kryptowaluty podczas przeglądania internetu! Zainstaluj dodatek do przeglądarki z tego linku i ciesz się wydobytymi bitcoinami już teraz! Zarabiaj bez wychodzenia z domu! https://getcryptotab.com/687296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..... Def

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci stale wypisują jakie to 30-tki są stare i pomarszczone tak jakby oni sami mlodnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Lola
Niedługo do Polski ma dotrzeć portal który według twórców ma przewyższać możliwościami popularnego FB i Insta. Portal nazywa się KUKU czy ktoś o tym słyszał? poproszę o komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Faceci stale wypisują jakie to 30-tki są stare i pomarszczone tak jakby oni sami mlodnieli. X Wypisują to faceci co myślą, ze wyglądają jak Adonisy ale w rzeczywistości żadna kobieta z nimi nie chce być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×