Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znacie kobiety które zaszły w ciąże

Polecane posty

Gość gość

dwa razy po 40 . Znajoma trzy miesiace temu urodziła córke tzw " wpadka " i znów jest w ciąży pomimo że bardzo uważali . Ma 44 lata . Jest załamana . Obecnie ma pięcioro dzieci i niezle sie prowadzą ale widzę ze juz na sama myśl o szóstym dziecku jest wykończona . Znacie takie kobiety które zaliczyły " wpadkę " dwukrotna po 40 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki aborcyjne mozna tanio kupic w internecie, nie rozumiem kobiet ''wpadających'' ktore ryczą i tak to przeżywają a potem marnują sobie zycie bo mają jakies ''opory moralne'' niech ryczą :D ja stoje i sie smieje :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczymy kto sie bedzie śmiał ostatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tyle metod antykoncepcji, ze swiadoma kobieta, która ma juz dzieci i więcej mieć nie chce, nie podoła kolejnemu może wybrać i nie dopuścić po prostu do wpadki. Zwłaszcza kobieta po 40 roku życia, której bliżej niż dalej do menopauzy. I nie też smieszy jak taka "wpadnie " i później lamentuje. Uprzedzajac bede się śmiać, bo mam dwojke planowanych dzieci i razem z mężem, bo on również jest odpowiedzialny, stosujemy taka metode antykoncepcji, ktora daje nam gwarancje, ze nie będziemy mieli więcej dzieci i nie będziemy płakać , ze "wpadka" i tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eche dzisiaj a jutro ciąża i skrobanka bo pzreciez nie chcesz wiecej dzieci :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Prawie znam :) 39 i bliźniaki, 42 i jeszcze ostatni dożywotnik, w sumie 7 dzieci. Kobieta daję radę ale ogólnie widać po niej niezadowolenie z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta moja znajoma o której pisze nie wyglada na tyle i swietnie sobie radzi finansowo i zaradna jest ale ostatnio widziałm w niej przerazenie . MMysle ze to chwilowe . Czesc dzieci juz dorosła to pomoga w wychowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eche dziecko z wpadki nie oznacza dziecka niechcianego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 40 system hormonalny tak rozwalony , że o wpadke nie trudno pomimo antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszłam po 40, nie miałam problemów z ciążą, dziecko urodziło się zdrowe. Brałam kwas foliowy, zdrowo się odżywiałam u celowaliśmy w owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chcieliśmy celować w owulację ale po 40 mam nieregularne cykle. Jak w takim przypadku mozna ją wyznaczyć oprócz monitoringu u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś mikroskop owulacyjny? Podobno takie urządzenia świetnie się spisują podczas nieregularnych cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halle Berry tak zaszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×