Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaSTARApanna

Jestem starą panną i zamierzam się zabić

Polecane posty

Gość samotnaSTARApanna

z samotności, bezsilności i tego jak traktują nas kobiety zezwiązkowane czyli większość. jak jakiś odpad i coś gorszego... nawet tu na forum "szczęśliwe kobiety w związkach" dowalają i niszczą te samotne. że coś z nami nie tak, że nikogo nie znajdziemy, chwalą się swoimi związkami i tak dalej. traktują samotne dziewczyny jak śmieci... nie biorą pod uwagę, że taka osoba samotna jest słaba i bezbronna, że może mieć już depresję, że nie ma partnera żeby się wygadać, wesprzeć. mam nadzieję że jeśli skończę z moim beznadziejnym, samotnym życiem, to osoba która mi dopieprzała będzie bardzo szczęśliwa że udało jej się i będzie o jedną starą panną mniej na świecie... brawo, możesz być z siebie dumna, że dowaliłaś komuś wystarczająco skutecznie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam takich doświadczeń,i walą mnie opinie innych nie bierz sobie do głowy,głupiego gadania,będziesz zdrowsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem samotna, a mam 42 lata i nigdy nie miałam takich jazd jak ty. Żyję, pracuje, mam znajomych, czasem jest fajnie, czasem trochę mniej, ale tak ma każdy, ci w parach tez maja złe nastroje. a jak masz depresję to zacznij ja leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z samotności, bezsilności i tego jak traktują nas kobiety zezwiązkowane czyli większość. jak jakiś odpad i coś gorszego... a i jeszcze jedno, w zyciu żadna w związku nie dokuczała mi bo nie mam nikogo, no ale moze ja mam normalnych znajomych, może ludzi mnie szanuja i może nie daję po sobie jeździć jak po łysej kobyle byle komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się targać na własne życie bo ktoś ma takie czy inne zdanie. Ludzie będą zawsze gadać i interesować się cudzym życiem. Jak się poczyta fora to aż kipi od różnych problemów, które stwarzają sobie ludzie w związkach. Nie jeden lub nie jedna by się z tobą z chęcią zamieniła tylko tego głośno nie powie. W pl tak jest że jedni nie dają żyć innym i trzeba do tego przywyknąć bo tak jest świat zbudowany. Pozdrawiam również samotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po jednej próbie samobójczej, wiem co czujesz. Na pewno będę próbował jeszcze raz. Ludzie są okrutni i już nie chcę żyć na takim świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh kobito z taką kruchą psychiką to jak ty chcesz być w związku? musisz popracować nad sobą bo szczerze mówiąc brak faceta to śmieszny problem zawsze można jakiegoś znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiegos tak, ale fajnego, interesujacego, zeby nam sie podobal i wolnego w wieku 30 lat to juz nie ma ot tak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie maja rozną psychike i nie zawsze dają rade z dobijaniem przez innych. Niedawno powiesił sie mlody chlopak bo mu w szkole dokuczali takze warto pomyślec zanim sie cos powie badz napisze. Zeby potem nie być odpowiedzialnym za smierc tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiegos tak, ale fajnego, interesujacego, zeby nam sie podobal i wolnego w wieku 30 lat to juz nie ma ot tak ;/ a ty myslisz ze te twoje koleżanki to maja fajnych? G... prawda, maja przeciętnych leszcze, bo na świecie w ogóle jest mało fajnych ludzi niezależnie od płci. Takze łapią sie pierwszego nieobrzydliwego, który da sobie wmówić ze che sie żenić i tak z nim siedza i pierdza w kanapę. Tak to wyglada na co dzień a nie jak w filmach pokazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 to ja
A miej w dupie to co inni mówią. Wyjdziesz za mąż to Cię będą męczyć kiedy dzieci. Potem Cię obrobia dupe ze dzieci niegrzeczne albo ze masz bajzel w domu albo jak się czegoś dorobisz to ze na pewno u kradlas. Ludziom nie dogodzisz i zawsze znajdą powód. podpisano: Też tzw Stara panna haha lat 38. Żyj po swojemu i rób swoje. Tobie ma być dobrze a nie innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem samotna, a mam 42 lata i nigdy nie miałam takich jazd jak ty. Żyję, pracuje, mam znajomych, czasem jest fajnie, czasem trochę mniej, ale tak ma każdy, ci w parach tez maja złe nastroje. a jak masz depresję to zacznij ja leczyc x oOOO jakbym to ja napisała bo mam tak samo,byle zdrowie było,i do przodu:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pójdziesz do piekła za czary i magie głupia suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" i tak z nim siedza i pierdza w kanapę. Tak to wyglada na co dzień a nie jak w filmach pokazują " :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to staraj sie kogoś poznać, coś zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że jesteś starą panną nie jest powód żeby się zabijać, ja już jestem po czterdziestce chociaż dają mi 35 lat akurat takie geny, no i co z tego nie jestem starą panną a wręcz przeciwnie akurat na brak powodzenia nigdy nie narzekam i tak czuję się samotna, nie wiem....co mi z tego "powodzenia" jak brak mi jest kogoś normalnego, powodzenie mam zawsze u łajdaków czasami mi się wydaje że nigdy już nie spotkam nikogo porządnego tylko k****arze się mną interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara Panno zanim to zrobisz daj mi się pomacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem sama i co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz sie przyzwyczailam do samotosci i nie wyobrazam sobie innego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to chociaż sobie poużywajcie trochę dla samej przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie chce się zabić bo jest sama, tylko dlatego, że jest gnębiona i poniżana z tego powodu. Jak ma sobie znaleźć kogoś, skoro jej samoocena przez takie osoby zapewne spadła do zera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poszukać swojego męskiego odpowiednika i razem będą się wspierać i podnosić sobie samoocenę, ale zapewne autorka nie chciałaby takiego faceta i szuka wśród tych pewnych siebie i rozrywkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby czasem te które się wyśmiewały czasem same nie zostały starymi pannami. Los jest przewrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej a dasz sie zerznac zanim sie zabijesz ? Daj pisdziory. daj mejla, yebne cie pozondnie w c****o suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×