Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sądzicie o zachowaniu mojej rodziny??oceńcie to obiektywnie proszę.

Polecane posty

Gość gość

co sądzicie o zachowaniu mojej rodziny??oceńcie to obiektywnie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo moi rodzice jak przyjezdzam do domu rodzinnego do nich i jak glosniej cos mówie itd..to od razu krzyczą na mnie ,zebym tak glosno nie mowila bo sąsiedzi uslyszą i mnie obgadają ..zamykac okna mi każą w domu ,żeby sąsiedzi czegos nie slyszeli....bo mamy sąsiadów plotkarzy.. ciągle tylko patrzą na to co ludzie mówia i co myslą o nich..grają przed ludzmi super porzadne osoby a tak naprawde są inni w domu.. kłamią przed ludzmi ,że ja mieszkam sama w warszawie ,żeby nie bylo ze bez slubu żyje..a ludzie i tak wiedzą ze mieszkamz facetem moim od tylu lat juz..i to jest smieszne ,że oni tak ukrywają to a ludzie znają prawde i sie smieją ,że moi rodzicie podaja inną wersje..wy tez macie takie rodziny ,że ludzie dla nich są ważniejsi niż wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypisz, wymaluj rodzice mojego partnera. W domu ciągły zaduch, okna nie można otworzyć, "bo sąsiedzi coś usłyszą", na "działce" głośniej odezwać się nie można, bo "może ktoś stoi za krzakami" (o czymkolwiek :O), no jakaś paranoja. Przestałam tam jeździć, strasznie źle się czułam w takim dusznym mieszkaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam ,że moi rodzicie to ogromni katole..tylko kosciólek i bozia..nie moga znieśc ,że sa tak porządni a ludzie ich obgadują ,że ich córka żyje bez slubu..tylko to co ludzie gadają się liczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×