Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam dosyć syfu w domu ...

Polecane posty

Gość gość

Moja matka nigdy nie sprzątała, ona nie ma pojęcia co to ład i porządek tak jak i mój ojciec(nie mam pojęcia czemu tak jest mama mojej mamy jest bardzo porządna). Mieszkam z chłopakiem naszym synkiem i rodzicami w domu 200m2 a ten dom to syf, nie dość, że sprzątam u siebie (na górze) i jest czyściutko to muszę sprzątać na dole. A tam jest syf gorszy niż pokazują w perfekcyjnej Pani domu...Mamy dwa yorki, ząłatwiają się ciągle na podłodze cały dół jest obsikany i w kupach, najlepej chodzić w butach, wszędzie kurz, syf, pajęczyny. Mam niemowlaka i za miesiąc organizuje chrzciny. Wstyd mi zapraszać tu gości więc zaczęłam sprzątać ale to wszystko na darmo. Posprzątałam kuchnie parę dni jak rodzice robią sobie posiłki i żadne NIGDY po sobie nie sprząta blaty są po prostu we wszystkim. Ja od 5-6 rano z dzieckiem płaczącym (rozpieszczonym przez babcię) sprzątam bez przrwy cały dzień do późna a następnego dnia jest to samo. mało jemi już ne mam siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź przed chrzcinami kogoś do sprzątania, ogarnie Ci dom. Nie przejmuj się uwagami innych, że to zbędny wydatek. Po drugie nie przejmuj się tak - to tak naprawdę nie Twoje mieszkanie i nie Twój syf. Sprzątnij później tylko salon, w którym będzie stał stół i łazienkę dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast sprzątać idź z dzieckiem na spacer, zrelaksuj się. możliwe, że dziecko płaczliwe, bo czuje Twój stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję muszę tak zrobić. Nie orientuje się, więc może mi podpowiecie czy 100zł-150zł wystarczy na ogarnięcie przez kogoś salonu kuchni i łazienki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogarnięcie czy odgruzowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×