Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy iść na studia w wieku 26 lat?

Polecane posty

Gość gość

po maturze dostałam się na wymarzony kierunek, niestety nie zdałam 1 roku :( wiem, że dużo w tym mojej winy, bo po dobrze zdanej maturze byłam zbyt pewna siebie :o studia okazały się na prawdę trudne, a kadra surowa.Potem poszłam na inne studia, mam dyplom licencjata. Bardzo bym chciała skończyć tamte studia, mój wymarzony kierunek, zapisałam się na zaoczne, ale strasznie się boję, że znowu materiał mnie przerośnie :( tamtą porażkę długo musiałam odchorować i trochę załamałam się psychicznie, boję się powtórki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz i cię stać to idź. Jeżeli nie pójdziesz to będziesz żałowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź i spróbuj!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie kwestia kasy mnie boli, niby mnie stać, ale pójdzie na to duża część moich oszczędności. Jak zapłacę i nie zdam to się załamię, a jak nie pójdę to masz rację: będę żałować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zapłać i zdaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze wypada! 26 lat to przeciez nie jest duzo. Zdecydowanie powinnas spróbować. Ja studiuje na http://www.majka.edu.pl/ i mam na uczelni ludzi ok. 30 wiec nie widze problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spamuj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w stu procentach! Sama studiuje na http://wsge.edu.pl/ i zaczelam studia w wielu 28 lat. Nie żaluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×