Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do panów korzystających z prostytutek jak i do prostytutek

Polecane posty

Gość gość

Czy z prostytutką można robić takie rzeczy i czy są one płatne extra no i zdrowe: - pieszczenie ustami krocza kobiety prostytutki - pieszczenie ustami całego jej ciała - całowanie w usta - lekcje całowania prowadzone przez prostytutkę - zabranie prostytutki do kina, na kolację, do klubu na tzw. randkę - wieczór walentynkowy, świąteczna wigilia jako tzw. dziewczyna - mówienie jej komplementów - przytulanie przez prostytutkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze i drugie gratis, całowanie nie wchodzi w grę chyba że jako oddzielna usługa 100 za 10 minut, randka z sex em -1700 cała noc, wigilia -bez przesady, komplementy możesz mówić gratis, przytulanie 10 za pojedyncze przytulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlaczego całowanie nie wchodzi w grę? Nawet jeśli byłabyś pierwszą dziewczyną, którą bym całował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chopie weź podzwoń trochę do takich kobiet to się dowiesz,a nie tu interwju prowadzisz pytaj u źródła,a nie na zkrzywionym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdzielę, robić minetę lasce, która pół godziny wcześniej mogła mieć innego i która miała setki klientów, wielce prawdopodobne że któryś z klientów był nosicielem HPV lub innego badziewia. Jakim trzeba być desperatem aby korzystać z usług prostytutek? Jest mnóstwo samotnych kobiet, które też czasem mają ochotę na seks i łatwo taką znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdzielę, robić minetę lasce, która pół godziny wcześniej mogła mieć innego i która miała setki klientów, wielce prawdopodobne że któryś z klientów był nosicielem HPV lub innego badziewia. Jakim trzeba być desperatem aby korzystać z usług prostytutek? Jest mnóstwo samotnych kobiet, które też czasem mają ochotę na seks i łatwo taką znaleźć. X Dokładnie. Tylko jest jedno ale taki baran co pieści ustami dziwkę, która parę minut temu mógł zalać inny to DEBIL i szkoda na niego jakiejkolwiek innej kobiety niż zwykłej szmaty. Tylko szmaty są prostytutkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego lepiej iść na masaż erotyczny np tantryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy jest bogatym modelem by mieć szanse na związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z dzi/wką chcesz się związać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zwane ekskluzywne d***** preferują tylko takie spotkania. Ja na takich byłem 2. Spotkanie jest udawaną randką, najpierw idziemy na spacer, jemy gdzieś kolacje a później jedziemy do mieszkania lub hotelu. Taka usługa kosztuje 400-800zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natomiast to nie są takie typowe tanie k/u/r/w/y tylko te dziewczyny mimo tego że to robią wyglądają jak milion dolarów, jak amerykańskie modelki. Najwyższa półka jeśli chodzi o aspekt fizyczny kobiet. Przynajmniej ja takie wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na minete nie każda pozwala, niektóre za dopłatą, najlepiej pytać. A świadomość, że liże się laskę, którą wcześniej zalało iluśtam facetów... Musiałaby być idiotką, żeby pozwalać się zalewać. Gumki to podstawa. Pieszczenie ustami też nie zawsze i nie z każdą. Pocałunki baaaaardzo rzadko. Wyobraź sobie, że jest to traktowane jako najbardziej intymna rzecz. Bardziej niż lizanie c**y. Wolą na wszelki wypadek z góry mówić 'nie', niż potem lizać się z facetem, któremu śmierdzi z gęby itp. Kolacja, kino itp. to jak ktoś wyżej napisał tylko z luksusowymi, które faktycznie wyglądają tak, że można się spuścić na sam widok. One też najczęściej oferują przytulanie pocałunki itp.. Tak zwane GFE (girlfriend experience) Komplementy zawsze są przyjmowane gratis. To też kobiety jakby nie patrzeć i jeśli traktuje się je jak kobiety, to one potrafią się odwdzięczyć. Piszę z doświadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałaby być idiotką, żeby pozwalać się zalewać x Praktycznie każda prostytutka pozwoli na seks bez gumki, to tylko kwestia ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do powyżej. Nie wiem, nigdy nie pytałem, bo nie mam zamiaru korzystać z takiej usługi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za różnica, luksusowa czy nie każda da doopy byle zapłacił, w końcu jest prostytutką i klientów ma łowić na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuuuj lizanie prostytutek, paw jak stąd do Chin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze można dać sobie zrobić ręką podnieta niebywała ona naga ty nagi i ona robi masu masu ręką niby to samo co masturba ale w innej oprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem prostytutką i nie pozwalam facetom na minete wiec nie gadajcie głupot bo moje współpracownice równiez sie nie godzą a jak już to za dopłatą i zalezy jaki typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja pierdzielę, robić minetę lasce, która pół godziny wcześniej mogła mieć innego i która miała setki klientów, x A ty co fanatyk dziewic ? Jak szukasz dziewicy po 20 czy 25 roku życia to powodzenia w szukaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubisz lizać cipkę ze świadomością że 30 minut wcześniej jakiś facet mógł ją posuwać, to być może jesteś gejem, tylko o tym jeszcze nie wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielu facetów nawet nie wie, że liże c**e swojej partnerce która ma kochanka na boku. teraz kobiety kur(w)ią sie na potęge, a prostytutka przynajmniej badania ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężuś niczego nie świadomy całuje sie z żoną, a ona wcześniej obrabiała pauke z połykiem kochankowi. Kochanek zalewa jej c***, a później mężuś to liże. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś No i prostytutka nie wrabia w dziecko bo to nie w jej interesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kobiet ma ogromny przebieg i już 20 sto latki mają za sobą kilkudziesieciu partnerów często przypadkowych. To jaka to różnica z prostytutka sex, czy z cichodajką. U prostytutki masz seks o jakim marzysz, płacisz wymagasz. Wybierz ładną, sympatyczną, dogadaj sie co i jak i taniej Cie wyjdzie niż męczyć sie w związku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Prostytutka zaakceptuje faceta bez doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest różnica w waleniu przygodnej laski a prostytutki? Te drugie nie dość, że zarobią na tym to i tak muszą się badać. Zawsze bardziej szanowałem prostytutki niż laskomaty dymane po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostytutka ma przebieg liczony w setkach, zwykła cichodajka max w dziesiątkach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosne chuje musza placic za sex , ale musicie byc odrazajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nieszczęście wśród prostytutek zdarzają się także chamskie naciągaczki. Wchodzisz, płacisz za godzinę, ona wypina ci tyłek, nie chce się zgodzić na nic innego, tylko: spuść się i s********j. Moja metoda to uprzejmość i uśmiech. Owszem płacę, ale to nie znaczy, że mam być chamski i wulgarny (chyba że wcześniej na coś takiego się umówiliśmy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:53 a co, kobiety ktore otwarcie pobieraja kase za seks odbieraja ci karte przetargowa ktora jest seks bo partner uda sie do agencji jak bedziesz fochy stroic ? Hahaha zdziwilabys sie jacy przystoini przychodza, a wiesz dlaczego bo wysmiewacie faceta jesli nie ma doswiadczenia, jest cichy i niesmialy, wyzywacie od ciot jak jest grzeczny wobec kobiet to macie efekty tego ze kolo woli isc do agencji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×