Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam szansę zdać egzamin na prawo jazdy ?

Polecane posty

Gość gość

Jest jeden problem, chciałabym wyrobić sobie prawo jazdy, ale o samochodach umiem mniej, niż z języka japońskiego, w którym umiem powiedzieć tylko dwa słowa, bo o samochodach wiem tylko tyle jak działa kierunkowskaz i to jest wszystko. Jeżeli chodzi o prawo drogowe, to wiem tylko kiedy samochód ma przejechać (wtedy kiedy jest zielone), a tak na poważnie mam szansę zdać egzamin ? Już nie pytam czy za pierwszym razem, ale tak za 2,3 razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kursie się wszystkiego nauczysz, spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że tak, po to idziesz na kur żeby się nauczyć popatrz dookoła siebie jakie tłuki zdają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosłownie wszystkiego ? Ja nawet nie wiem jaka jest kolejność tych pedalow w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kursie uczą od podstaw wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze ale nie wyjde tam na glupia ? Bo to co napisałam to 100 prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaakto
Ej, mam to samo :D Ile masz lat ? bo ja 17 i w lutym już chcę zdawać. Tzn. ok, może że tak źle u mnie nie jest, ale też się obawiam, że długo mi sie zejdzie z nauką.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 18 lat. Rodzice mnie namawiają ale ja nie chce boje się. Przeciez ja tam wyjde na idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaakto
Nie no bez przesady :) jakbyś była chłopakiem to moooże, ale myślę, że w sumie większość dziewczyn ma tak jak my albo podobnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest szansa zdania za pierwszym razem u mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że każdy, nawet najmniej rozgarnięty człowiek ma szansę zdać prawko. Wystarczy przygotowanie techniczne i intelektualne, które funduje Ci szkoła jazdy podczas kursu. Oczywiście to też kwestia samozaparcia, mi się do tej pory nie udało, ale się nie poddaję. Pójdę i kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdasz .Polski system zdawania jest najbardziej głupi i represywny na świecie . Zdaje 15% kursantów . Chodzi tu nieo naukę a uwalenie za każdą cenę . W USA zdaje od razu 90% . Niemcy 60- 75% .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma szansę :) kwestia nastawienia. Dużą rolę odgrywają instruktorzy, im więcej czasu ci poświęcą tym lepiej :) http://naukajazdyskawina.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się tak wydaje. :) Niedawno przeszłam badania lekarskie u http://medycynapracybielsko.pl/ i niedługo zaczynam naukę, ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję zdać za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez niczego nie wiem i boje się iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że masz ale gdyby Ci się nie udało to zawsze możesz kupić sobie prawko z offshoreidcardscom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×