Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ylvis

Czy warto być żoną Niemca?

Polecane posty

Gość ylvis

Mam narzeczonego, jest Niemcem. Nie jakąś tam mieszanką ras, tylko czystym Niemcem. Ma wyższe wykształcenie, ma dobrą pracę, dom, samochód- generalnie wszystko co do życia człowiek może mieć. Jest 37 letnim kawalerem, nie ma dzieci. Ja jestem 32 letnią rozwódką, która wszystko co w życiu ma to trochę urody i nic więcej. Skończyłam szkołę średnią, pracowałam po sklepach. Niemiec chce się żenić, a ja nie wiem co robić. Czy Go kocham? Myślę, że tak. Nie mam również w planach by go zdradzać czy oszukiwać. A jednak czuję strach przed wyjazdem z Polski, bo być samą na obczyźnie to wielkie wyzwanie. Jak żyje się w Niemczech? Jaka jest ich mentalność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Niemców ważna jest praca, po drugie - praca, po trzecie - praca. Będziesz mieć dobrze i nuuudno. Ale może trafisz lepiej niż moje znajome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze warto. Moj maz jest Szwajcarem, jestem z nim od 20 lat i jestem b. szczesliwa. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję,że już zdecydowałaś. Mamy podobną historię,tyle,że ja już 4 lata po ślubie - 8 znajomości. Jest po prostu cudownie.Ja nie potrzebuje domu i luksusu,to co mam wystarcza a jest więcej niż potrzeba... Właśnie staramy się o powiększenie rodziny i wiem,że to będzie najlepszy tata na świecie. Zadba o wszsytko,papierki i pieniądze i o to bym mogła spokojnie zająć się rodziną :) napisz jak się to rozwinęło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym w zyciu nie wyszla za niemca, a tego jezyka wprost nie cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam,jasne ,że warto.Jestem półkrwi Niemcem:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×