Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kiikii

Prezent na ślub cywilny

Polecane posty

Gość Kiikii

Moja przyjaciółka bierze we wrześniu ślub cywilny. Poprosiła mnie żebym była jej świadkową. Oczywiście się zgodziłam ale mam teraz problem z prezentem. Spotykamy się tylko w urzędzie stanu cywilnego na ślubie. Para młoda nie organizuje żadnego wesela lub nawet małego przyjęcia po ślubie. Dlatego nie wiem czy dać tylko kwiaty czy coś jeszcze dokupić. Przydałoby się coś drobnego co zarazem będzie pamiątką z tego dnia. Tylko co? Może Wy coś podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko kwiaty,kolezance bedzie glupio jak wyskoczysz z prazentem a oni nie zaprosza na obiad, jako pamiatka to kartka z zyczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup im jakiś drobiazg - ładną ramkę na zdjęcie, 2 filiżanki. Na pewno będzie jej bardzo miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććććć
A mieszkają już razem czy dopiero będą się urządzać na swoim? Bo może jakiś bon do sklepu z artykułami do domu? Albo może jakiś kryształ z grawerem z ich imionami i datą ich ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaKarpik
Ja jestem za jakimś kryształem. Teraz takie pamiątki z tego co widzę stały się dość popularne. Możesz wybrać np typowo ślubny wzór https://www.krysztaly3d.pl/prezent/podziekowanie_dla_rodzicow_golabki_i_wstazki tekst oczywiście wybierasz własny, więc mogłyby to być życzenia od Ciebie. Do tego data ich ślubu i robi się z tego fajna pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiikii
Hm, ten kryształ to w sumie całkiem spoko pomysł. Prezent nie jest jakoś bardzo zobowiązujący (bo przyjaciółka powiedziała, żeby nic nie przynosić, ew kwiaty). A do tego faktycznie jest pamiątką. Wcześniej myślałam też o jakiejś fajnej ramce. Ale tak pustą ramkę to uważam, że trochę głupio dać, no a ślubnego zdjęcia jeszcze mieć nie będę ;) Dlatego chyba ten kryształ będzie najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje, że powinnaś jej dać zupełnie normalny prezent. No bo w końcu to podarunek z okazji ślubu, a nie "zapłata za wesele". Oczywiście nie musi być superdrogi i ogromny. Po prostu coś trafionego, co będzie służyło obojgu małżonkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaKarpik
Ogólnie wg uznania, ale możesz też do niego zamówić od razu taką podstawkę. Kiedy położysz na niej ten kryształ3D to będzie on fajnie podświetlony. Ale to już poszukaj sobie więcej info na ten temat na ich stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie !kto teraz chce dostac krysztal!!te czasy dawno minely!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie prezenty typu ramki, kryształy, filiżanki są do doopy, nikt tego teraz nie potrzebuje. Później nie wiadomo co z tym badziewiem zrobić. Chcesz im dać mały upominek to kup butelkę dobrego wina ładnie zapakowana albo jakąś elegancka bombonierke, cokolwiek co można spożyć albo użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak jak gość wyżej-żadnych durnostojek ani drogich prezentów!symbolicznie ,bo niestety-jak impreza taki prezent,ktoś tam wyżej napisał normalny prezent!hahahahah ty myślisz gościu bardzooo materialistycznie-z cyklu ja od siebie nic, ale od innych jak najwięcej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulniś
ależy jaka mentalność jet w rodzinie u mnie zawsze kupuje sie coś z agd lub wyposażenia domu, poszperaj na avans.pl tam znajdziesz tanie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mloda para nawet na kawe nie zaprasza,czyli dla nich to nic waznego,po prostu rejestracja,tak jak sie rejestruje samochod,mozna dac symboliczny kwiatek,zadnych prezentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry mi się wydaje pomysł z butelką wina. Kwiaty i kartka z życzeniami też w porządku. Skoro nie robią żadnego przyjęcia, prezent nie musi być drogi, a nawet nie powinien, bo oni na pewno takiego nie oczekują. Kryształ będzie fajny pod warunkiem, że lubią takie pierdółki do postawienia na półce - jak przyjaciółka ma w domu figurki, wazoniki itp. stojące na półkach drobiazgi, to kryształ powinien się jej spodobać, ale jeśli nie ma, to nie kupowałabym, bo pewnie postoi na półce przez tydzień, a potem wyląduje na dnie szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kryształ" xD to może zaproponować tylko człowiek ze wsi Ujsoły itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×