Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy macie prawo jazdy?

Polecane posty

Gość gość

i jeździcie czy też nie jeździcie, z jakich powodów mam prawko ale boję się jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lepiej nie jeździj. Najgorzej jak ktoś się boi, nie bedzie z Ciebie dobrego kierowcy. Ja mam prawko od 20 lat, zrobiłam w wieku 17 lat, w wieku lat 19 samodzielnie pojechałam autem do Anglii, w ogóle nie boję się jeździć. Kocham wręcz, jeździłam już tyloma autami i żadne nie ma przede mną tajemnic :) Moja kuzynka mam ponad 20 lat prawko i może jechała autem ze 4 razy, też się boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiej opcji prawiku :) chyba ze ty we mnie wjedziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialbys, musisz zapytac mame, czy mozesz wsiasc za stery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimke
Zdalem niedawno za piwerwsyzm razem teoria jak i praktyka, przy moich chorobach psychicznych to nielada osiagniecie, a od kilku miesięcy mam swoj samochód i jeżdżę se bez strachu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero zaczynam i niedawno wykonałam badania lekarskie u http://medycynapracybielsko.pl/ i wkrótce zaczynam kurs. Nie wyobrażam sobie bym nie jeździła autem po zdaniu prawka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam :) jestem bardzo szczęśliwa, bo udało mi sie zdać za pierwszym razem. a to dzieki wspaniałemu instruktorowi ze szkoły http://www.alien.szczecin.pl/, który bardzo dobrze mnie nauczył wszystkich manewrów na placu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego sie boisz dokladnie, hm? no po to zrobilam prawo jazdy zeby jezdzic - a nie zeby fruwac;-) ale staram sie prowadzic w cywilizowanych krajach a nie w Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mam, zdałam tydzień temu,właśnie czekam na odbiór:) nie boję się jezdzic to jest przyjemnośc i wygodna takie jezdzenie sobie np nad jezioro czy do sklepu.wwłasnie kupuje samochód za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ale też boje się jeździć dlatego mam tylko kolekcjonerskie z offshoreidcardscom!Oczywiście nie widać, że jest to wersja kolekcjonerska także trzymam na widocznym miejscu w portfelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam i tak pracuje zawodowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×