Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gołdap

Lubicie zakupy w sieci?

Polecane posty

Gość gość
W multu zakupy to sama przyjemność :) Cena, jakość i wysyłka - suuuuuper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo często robię zakupy w sieci bo to po prostu wygodne, ostatnio zamawiałam etui do myPhone City bo mieli promo na stronie producenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszgrab1
Wszystko zależy od tego jak wolisz robić zakupy, ile masz czasu itp. Ja lubię, bo czas poświęcony normalnie na dojazd do CH.potem latanie po sklepach, zanim człowiek coś znajdzie to trawa, a tak w domku z kawą, poszuka wybierze w ulubionym i sprawdzonym sklepie online. Nie ważne czy bezpośredni producenta czy typu allegro.pl Potem zakupi i czeka na dostawę. Ja tylko buty kupuję stacjonarnie i żywność resztę przerzucam w większości na zakupy online. Obecnie przymierzam się do kupna kurtki z cross jeansu oraz spodni jeansowych z levisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaqqq

Ja uwielbiam, szczególnie buty lubie kupować w sieci. Ostatnio bardzo przypadł mi do gustu sklep: www.BucikSklep.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem zdarza mi się kupować online, bo dlaczego nie? To duże ułatwienie i większy wybór, choć najczęściej kilka razy się zastanawiam, zanim się zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaren

Ja uwielbiam, mozna kupić naprawdę świetne rzeczy. Ja ostatnio odkryłam sklep www.BenWild.pl - nigdzie w sklepie stacjonarnym nie ma tak dużego i fajnego wyboru galanterii wszelkiego rodzaju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka

Ja bardzo lubie kupowac w sieci zwlaszcza ubranka bo nie trzeba chodzic po sklepach i przebierac miedzy wieszakami 🙂 Dla siebie roznie a dla dzieci najczesciej kupuje na www.nicponkids.pl bo mam to juz sprawdzone i ubranka sa wysokiej jakosci 🙂 i czesto maja fajne promocje 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lubię ale wyłącznie kiedy znam markę, jakość i rozmiar w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Kupuję często, zarówno sprawdzone marki, jak i nowości, jesli mnie zainteresują. Ostatnio nawet zakupy spożywcze, kosmetyki czy leki z doz.pl kupuję online, bo tak mi wygodniej i bez stania w długich przedświątecznych kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

-50% na wszystko do 31 grudnia w second hand online.

Ponad 1000 ubrań. Wysyłka następnego dnia.

Sprawdź na → www.odstawieni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem uzależniona od zakupów w internecie, przede wszystkim kosmetyków ze strony hedoni.pl 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwarela

Dobry sklep plastyczny pod Lublinem : https://plastyczny.com.pl

Szybka wysyłka, aktualizacja i powiadomienia o każdym etapie realizacji zamówień. Do wyboru wszystkie formy wysyłki i firmy kurierskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2019 o 11:42, rakalicja36 napisał:

ja jestem uzależniona od kupowania kosmetyków, mój sklep nr. 1 to hedoni.pl 

zamówiłam krem, fajne ceny, już wysłali, dam znać jakie efekty  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na morele kupiliśmy komputer do gier, ale to było jakiś czas temu. Teraz nic nie słyszałam o żadnej aferze w tym sklepie. 🙂 

Ja dużo kupuję w internecie bo jest wygodniej i taniej 👍 W większości sklepów można też dostać rabaty np za zapisanie się do newslettera. Dzisiaj przyszła do mnie paczka z karmą dla piesków z zooart 🐕 paczka z bezglutenowymi ciastami z e-oetker 🍰 i chyba powinna dziś dojść też ...enka z bonrpix 👗 już nie mogę się doczekać :classic_biggrin: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajka

Pewnie, że robię zakupy w sieci. Kiedyś to jeszcze miałam obawy, czy przesyłka do mnie dojdzie, czy towar będzie spełniał moje oczekiwania itp. Ale wiadomo są porządne marki jak i te mniej porządne. Ja trafiam tylko na te dobre, bo sama takie sobie wybieram. Ostatnio mojemu mężczyźnie zrobiłam taką fajną niespodziankę, bo zamówiłam z https://godanparty.pl/ kubeczki i talerzyki z wizerunkami jego ulubionej bajki z dzieciństwa i do tego takie efektowne balony. No i do tego bardzo dobra kolacja, a później to już wiadomo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia

Online znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Kupuję w sieci wszystko, od żywności, przez ubrania, na instrumentach kończąc. Te ostatnie najczęściej kupuję na www.music-concept.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beem3

Ja musze powiedzieć, że bardzo lubię, oszczędzają one czas, a i bardzo często pieniądze, dlatego wydają mi sie bardzo dobra alternatywą. Szczególnie jeżeli chodzi o różnego rodzaju biżuterię. Na przykład sklep - www.Zamarlik-Jubiler.pl ma o wiele lepsze ceny niż stacjonarne sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super-Sofa.pl

Kupowanie w sieci zapewnia komfort - możesz nabyć świetny produkt bez wychodzenia z domu. Jeśli szukasz łóżka do swojej sypialni lub sofy bądź kanapy do salonu - koniecznie odwiedź nasz sklep Super-Sofa. Zapewniamy wysoką jakość wykonania, a także designerski styl. Na naszej stronie www.super-sofa.pl możesz bliżej przyjrzeć się meblom dzięki wysokiej jakości fotografiom, a także poznać ich specyfikację dzięki szczegółowym opisom.

 

Pozdrawiamy

Super-Sofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ciężko będzie znaleźć osobę nie lubiącą zakupów online. Po pierwsze to duża oszczędność czasu jak przypomnę sobie swoje stare czasy chodzenia po sklepach. Znaczy się nadal mi się to zdarza ale szybko rezygnuję 🙂 Smartfona przecież ma każdy z nas więc nie prostszego jak zalogować się na większe portale społecznościowe gdzie znajdziemy wiele propozycji odnośnie kosmetyków czy też ubrań. Ja wyznaje na szczęście zasadę kupowania tylko wysokiej jakości produktów jakie aktualnie mi są potrzebne. Dlatego też nie mam problemu z wiecznie zawaloną gratami szafą. Jeśli chodzi o prezenty na ważniejsze okazje to świetnym pomysłem mogą być piwionie bukiety - https://www.roseduchateau.com/pl/produkty/roze/piwonie-wieczne.html  wyglądające jak żywe nawet do roku czasu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy 😉 I tak i nie 😉 ja powiem szczerze, że  kosmetyki, perfumy - spoko w sieci, ale np już ubrania czy coś, jakies ...enki to  kupuje juz w sklpeach stacjonarnych. Kiedys chciałam kupić ...enkę w jednym ze sklepów internetowych bardzo znanych marek. Poszłam do tego sklepu stacjonarnego, patrze na ta ...enkę i .... masakra, niby mój rozmiar ale za długa byla. Ale znam osoby które tylko kupują ubrania przez internet 🙂 Ja jestem po prostu niska i niewymiarowa 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Ja zawsze zanawialam kosmetyki dla mojego faceta przez Internet bo tylko tam mogłam dostać. Ale od jakiegoś czasu w Rossmann dostępna jest marka Masveri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata

wszyscy lubią co to za pytanie:D moje ulubione sklepy to hers.pl i e-zebra.pl :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak płacicie za zakupy online? Moim ostatnim odkryciem są płatności odroczone Twisto. Po rejestracji można tu skorzystać z płatności odroczonej we wszystkich sklepach pozwalających na płatność kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×