Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Janicki

Wymiana walut ONLINE

Polecane posty

Gość cosbi
Waluteo, właśnie online. W każdym przypadku jak dotąd miałem u nich spread poniżej grosza, dobrą cenę waluty i coś takiego po prostu się opłaca. Kolejna kwestia - wygoda, bezpieczeńtwo, szybkość, darmowe przelewy. W ten sposób załatwianie tego przebiega po prostu łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadoska98
Jest w tym kantorze taka funkcjonalność, że można walutę kupić z odroczoną płatnością? Jak na razie taką opcję tylko w Pluskantor.pl spotkałam, fajna bo korzystny kurs nie ucieknie, nawet gdy w portfelu kantorowym chwilowo nie ma środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne, ale na Gieldawalut.com nawet samemu można kurs określić i spokojnie czekać na przewalutowanie po samodzielnie ustawionej cenie. Kiedy sprawa pilna też nie ma problemu, ponieważ po kusie serwisu się wymienia natychmiastowo. To już od klienta zależy który wariant wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinidi

Tak samo jest na Amronet, też można samemu ustalić cenę i czekać na kogoś kto ją zaakceptuje. Fajna opcja, szczególnie przy większej ilość kasy do wymiany. A sam kantor bezpieczny i sprawdzony, jak najbardziej godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogneshka

Bardzo pomocne informacje, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz można wymienić waluty nie wychodząc z domu :) Ja korzystam z kantoru internetowego pomarańczarnia.pl Szybko, łatwo i bezpiecznie no i co dla mnie najważniejsze - korzystne kursy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jędrzej

Cinkciarz.pl jest o tyle lepszy, że oprócz wymiany walut, a tu wybór mają spory i kursy OK, dają też możliwość wysłania pieniędzy za granicę. Są też jakieś inne usługi, ale z nich nie korzystałem. Wymianę i przekazy mogę śmiało polecić https://cinkciarz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jedyna i najbardziej opłacalna wymiana jest w Dobrykantor.pl . niski spread i wymiana darmowa, warto sie zapoznac z ich oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×