Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co mi dolega?

Polecane posty

Gość gość

Zaczeło sie gdzie dwa, trzy miesiace temu. Dodam ze nie prowadze stresujacego trybu zycia. Serce wali mi caly czas tak jakbym sie czegos bala, non stop. Nie moge oddychac, brakuje mi tlenu. Nie moge spac, w nocy budze sie kilka razy z poczucie jakiegos leku ( dodam ze nie mam sie o co bac) Kreci mi sie w glowie. Ale najbardziej przejmuje sie tym sercem nawet teraz kiedy robie jakies lekkie prace domowe nie wymagajace zbytniego wysilku serce nagle zaczyna mi walic tak jakbym przebiegla sprintem setke, albo jakbym miala jakis skok adrenaliny. Nie do wytrzymania to jest..Co to jest I skad to sie wzielo? Czy ktos mial podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do lekarza. Masz prawdopodobnie arytmie, a to niebezpieczne. Mozesz tez miec zaburzenia tarczycy, bo ona tez powoduje szybkie bicie serca i arytmie. Poza tym nie pij kawy i unikaj kofeiny (pepsi, mocnej herbaty). Lekarz koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tarczyca albo wahania cukru, tez moga dawać takie objawy Ewentualnie bezdech senny Idź do lekarza i zrób badania hormonów tarczycy, glukozę na czczo, ekg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×