Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wyglada idealne zycie wg Polki

Polecane posty

Gość gość

-Dobra praca, min. 5netto dla niej -Zwiazek z przystojnym, dobrze zarabiajacym, wysokim mezczyzna, wiernym, kochajacym -Wyjazdy na urlop za granice lub krajowe kilka razy do roku -W weekendy wyjscia do restauracji,kina,teatru, spotkania ze znajomymi -Czas po pracy na wlasne zainteresowania - jezyki, treningi, co kto lubi -Dobre ubrania, kosmetyki -Wlasne mieszkanie. Jestem pewna, ze polowa kafeterii zaraz napisze, ze wlasnie takie zycie prowadzi, ale co tam, ja napisalam za siebie ;) Ja tak nie mam, a chcialabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większości osób w naszym kraju brakuje 500 zł podwyżki. już gdyby ta pierdolona najniższa była netto a nie brutto, byłoby o niebo lepiej. wyjście do teatru, kina czy restauracji albo wyjazd na urlop to nie są wygórowane wymagania. druga sprawa, że dochodzę do wniosku że nasi podświadomie przejęli podejście ruskich i niemców z czasu zaborów. czyli jak kierownik, to każe zapierdalać za tak niską stawkę, na jaką może sobie pozwolić (i ni słowa, nie chcesz to wypierdalaj). a pozostali zapierdalają za taką stawkę, jaka jest narzucona (i tak przez kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt lat) często bez możliwości przyjścia później, wyjścia wcześniej, z prośbą o urlop, bez nadgodzin a przez ponad 8 godzin. i nie powiedzą słowa a nic dobrego z tego nie mają. innymi słowy chuj w dupę naszym rodakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×