Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tęsknię, ale gdy on jest w pobliżu udaje, że nie tęsknię

Polecane posty

Gość gość

Ogólnie ukrywam głęboko w sobie uczucia, które żywię do jego osoby! :/ Jak się przełamać i szczerze z nim porozmawiać? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem, ja jestem bardzo bezpośrednia, spodobał mi się pewien facet, zaczęłam go podrywać, pisać do niego, on zawsze mi odpisywał, żartował, smiał się, a nagle pfff... przestał. dziwne w zyciu bym nie pomyslała, myslałam, że mu zalezy. Nie wydaje mi się, że się narzucałam, normalnie się zachowywałam, ale nie byłam bierna :-( naprawdę nie wiem czego chcę ci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego samego co kobiety :) (nie wszyscy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przełam się bo on to potraktuje jako gierkę z Twojej strony, wkońcu się wkurzy i znudzi mu się ta sytuacja. Facet musi wiedzieć że kobieta za nim tęskni i czeka kiedy przyjedzie, a kiedy przyjedzie musi odczuwać że tęskniłaś bo to poczucie jest dla niego jak....hm....jak paliwo do codziennego funkcjonowania (kiedy ma się to poczucie że gdześ tam jest ta dziewczyna, czeka i nawet w chwili chwilowej załamki można myślami uciec do niej i już jest lepiej... :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"chwili chwilowej" - sorki za masło maślane ale pisane na szybko...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo, gdy ukazywałam uczucia to faceci przeważnie uciekali po tym, a jak nie okazywałam to ciągnęło ich do mnie bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem..nie wiem czy mam być obojętna, czy może pokazać, że mi zależy :/ Próbuje to godzić, ale jest to ciężkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze, jeśli nie jesteś pewna jego uczuć w 100% nie okazuj swoich , pamietaj, ze jak pierwsza pokazesz, ze Ci zalezy to juz bedziesz na przegranej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak piszą te które do dziś są same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem sama, jesteśmy razem już dwa lata :) A wcale nie łatwo okazuje uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrecz znajomości kiedy szybciej okazywalam te uczucia , sie szybciej konczyly, kilka razy sie sparzyłam i juz taka wylewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 15.21...lepiej bym tego nie ujal...autorko rob co ci intuicja podpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;21 chyba pisał to facet, który myśli ze to do Niego. Zmień dealera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że lepiej byś tego nie ujął półgłówku. Wy faceci po prostu chcecie żeby kobiety za wami tęskniły bo podnosi to wam ego. Boli was to, że gdy nie wykazujecie inicjatywy to kobieta także traci wami zainteresowanie i już nie możecie się bawić jej uczuciami. W dzisiejszych czasach faceci to zwykłe cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 16.24...smiem twierdzic ze cos z toba nie tak...zacznij czytac ze zrozumieniem bo tu nie chodzi o ego tylko o cos wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopoki facet sie nie zaangazuje na maxa udaje niedostepna, a niech mnie sobie troche pozdobywa bo ich to rajcuje z tego co zauwazylam, oczywiscie jestem mila, usmiechnieta, ale nie okazuje ze nie moge bez niego zyc i ze mi na nim naprawde zalezy zbyt szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×