Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to jest z Wami dziewczynami...???

Polecane posty

Gość gość

Miałem już dwa przypadki kiedy poznałem dziewczynę, zagadałem, trochę rozmawialiśmy ale tylko trochę bo sytuacja była niezbytnia na lepsze poznanie się. Zaproponowałem spotkanie, ona ochoczo i z uśmiechem powiedziała że tak, że pewnie że się umówimy itd. Wymieniliśmy się nr tel no i....kiedy przyszło do kontaktu w celu umówienia się na konkretne spotkanie ona nie odbierała (dzwoniłem 3 razy), wkońcu napisałem (nie odpisała). Nie chcę być namolny więc za niedługo spróbuje jeszcze raz. Nie rozumiem dlaczego ona nie może konkretnie, normalnie, po ludzku odebrać tel?? Czy to są jakieś beznadziejne gierki, czy chce grać taką nie dostępną itp?? Jestem facetem który umie i chce walczyć o kobietę, o potencjalne uczucie ale muszę mieć pewne podłoże pod tą walkę (właśnie w formie pierwszego spotkanie na którym lepiej się poznamy itd)a tak ja nie mam pojęcia czy rozmyśliła się czy oczekuje nie wiadomo czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta zmienną jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń jeszcze raz, zostaw wiadomość, a jak nie odpisze to sobie odpuść. Najwidoczniej się rozmyślila, ale głupio postępuje, że nie ma odwagi napisać tego wprost :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę być namolny więc za niedługo spróbuje jeszcze raz. x To będzie namolne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłeś, zostawiłeś sms, teraz jej kolej. Kultura nakazuje oddzwonić albo chociaż odpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16.06 - mialo zabrzmieć inaczej ale nie mogłem już edytować tekstu :-) Oczywiście nie będę namolny i poczekam na jej odzew. Najwyżej za parę dni spróbuje jeszcze raz przekręcić do niej lub napisać. Zapytam czy przemyślała moją propozycję a jak wtedy nie będzie odzewu to nara :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie... Nie gra. Unika, bo po prostu nie chce się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×