Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość marlena

Czy pozwolić nastoletniej corce na bikini ze stringami

Polecane posty

Gość gość
przecież zaraz będzie kobietą i swoje atuty musi pokazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja j***e Jak nie dewoty, to k***iszcze Zero normalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banda polskich wiesniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już lepiej wybrać się na plażę naturystów i ładnie odpalić sobie ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z córką tylko na plaży nudystów byłam.W stringach chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z córką tylko na plaży nudystów byłam.Kapala się w stringach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie coraz więcej nastolatek tak od 12 do 18 lat widać na plażach w stringach, niektóre opalają się nawet toples, taka tera moda, jak im to nie przeszkadza to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskie społeczeństwo wychodzi z kolein że nagość to od razu rozpusta 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pozwolisz to tym bardziej będzie chciała ubrać. Bynajmniej ja tak robiłam, jak ze znajomymi nad wodę jechałam to w tajemnicy przed matką strój ze strinami w plecak. Ale to dlatego że zazdrościły mi koleżanki, bo widziały i słyszały jak koledzy mnie komplementują miałam 13 czy 14 lat. Do dzisiaj smigam w strinach na plaży ale już legalnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, misiakofa napisał:

Jak nie pozwolisz to tym bardziej będzie chciała ubrać. Bynajmniej ja tak robiłam, jak ze znajomymi nad wodę jechałam to w tajemnicy przed matką strój ze strinami w plecak. Ale to dlatego że zazdrościły mi koleżanki, bo widziały i słyszały jak koledzy mnie komplementują miałam 13 czy 14 lat. Do dzisiaj smigam w strinach na plaży ale już legalnie 🙂

Jak kobieta ma zgrabną ,jędrną pupę to w stringach jeszcze ładniej się prezentuje☺️ Ale jak jest nago i widać jasny paseczek od stringów na opalonej pupie to też to bardzo ładnie wygląda.

Edytowano przez Saunowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to tylko i wyłącznie zależy od ciebie czy pozwolisz jej na taki strój. Tylko część naszego społeczeństwa żyje w zacofaniu jeśli chodzi takie stroje nie wspominając o opalaniu topless.

Tak naprawdę nic złego nie ma w tym stroju  . Wiem jedno jeśli moja córka podejmie decyzję  że chce  zakładać  bikini+stringi  to będzie właśnie taki strój kąpielowy nosić . Tak samo dotyczy opalanie topless jeśl będzie gotowa i zdecyduje się na ściągnięcie góry od bikini zrobi to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze tak nie zyjemy w sredniowieczu nie chce wygladac ja zebra niech sie opala kogo to na plazy interesuje w czym kto przyszedl odpoczywa tak wolno sie czuje to odpocznie psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,na plaży każdy powinien odpoczywać jak mu wygodnie: czy nago,czy topless,czy w bikini,stringach czy w jednoczęściowym stroju czy w ciuchach.Dać swobodę każdemu i to respektować.

Edytowano przez Saunowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze w sringach kobietom to nie przeszkadza wrecz przeciwnie nastolatki ignoruja patrza z zaciekawieniem dzieci bawia sie w piasku. Jedynie ze znajomymymi odkrylismy rzecz straszna i zaskakujaca nad jeziorem lezal wieloryb probowalismy go zepchnac do wody niestety nie udalo sie zadzwonilismy po animal patrol przyjechali w 5 osob probojemu walczymy a nagle okazalo sie ze to kobieta w czarnym stroju sie przebudzila po zgrzrwce piwa i palecie kielbachy z grila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po za tm na plaze nie idzie sie pobzykac tylko pokapac poopalac do koscila w dlugich spodniach na. Plaze trzeba sie przebrac. Po za tym panowie na plazy nie przepiera sie bokserkow spod kalesonow tylko zmienia bo to az odrazajace niepodetrzec tylka a potem to plukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W stringach krotka pilka albo ktos dba o siebie i o innych albo zaslania braz ale nie ten od opalania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka jest prawda ze trzeba sie przygotowac zanim sie gdzies pojedzie nie wyskiwac z bialym tylkiem a go najpierw troszke zlamac i nie razic innych a dla porownania w szortach i bokserkach na plaze mozna wejsc po calodniowm kopaniu burakow wizycie w biedronce a nastepnego dnia mozna dalej isc hakac buroki a potem do wody w tym samym co sie wszyscy kapia i cale lato opedzone z rowerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 22:40, brokeninside87 napisał:

będą ją gwałcić analnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewica orleanska napisala idz sie pobaw malym bo kobiety nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×