Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusia1117

Zespół weselny Kryptonim (Czechowice Dziedzice) PROSZE O OPINIE :)

Polecane posty

Cześć, słyszał ktoś coś na temat zespołu KRYPTONIM z Czechowic Dziedzic? Słuchaliśmy demo na stronie i jesteśmy zachwyceni :) Ale wiadomo demo to nie wszystko... Miał ktoś styczność z tym zespołem? Zespół i Jedzenie to ponad połowa sukcesu wesela ;p Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na weselu z nimi i nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Może znajdziesz ten zespół na http://www.muzykanawesela.pl/ Z tego co wiem sporo zespołów dodaje tam swoje ogłoszenia. Moga to zrobic za darmo. Na stronę codziennie zagląda mnóstwo par dzięki czemu szansa na zdobycie klientów jest duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ten zespół, byłem kilka razy na weselu z ich udziałem i zawsze się dobrze wybawiiśmy. Na żywo grają jeszcze lepiej niz na demo.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny zespół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też interesuje ten zespół i podbijam pytanie. Jak radzą sobie na weselach? Jeśli polecacie, lub nie to prosiłabym o uzasadnienie odpowiedzi, żeby było wszystko wiadome :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nazywa się gitarzysta zespołu kryptonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam!!!!!! Grali u nas na weselu i zachowali się bardzo nie profesjonalnie. Pili alkohol choć nie mieli go zapewnionego, dziewczyna z zespołu to jakaś tragedia, ani razu się nie uśmiechnęła do gości a nas jako parę młoda "zmierzyła" na wejściu, ogólnie zachowywała się jakby była tam za karę.. ponadto od początku wesela robili bardzo długie przerwy (w umowie było 15 min)... nawet miało miejsce podpisanie umowy z jakąś para u nas na weselu.. tata chciał zamówić dedykacje i musiał czekać aż oni pozalatwiaja swoje sprawy. nie polecam. Tani nie sa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół Kryptonim
Droga młoda paro! Czy rozmawiamy o weselu na którym jeden waszych wielu zataczających się gości pod wpływem alkoholu ,pobił naszego klawiszowca za nic? Dobrze że Państwa ojciec uspokoił sytuacje tą dedykacją z przeprosinami. Pozdrawiamy przyszłe młode pary i zapraszamy do posłuchania na żywo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej rodzinie grali aż 3 wesela i na wszystkich bawiliśmy się rewelacyjnie, wokalistka jest przemiła i uśmiecha się do gości co można sprawdzić na ich filmikach lub facebook, gdzie są fragmenty z wesel. A tak poza tym to radze innym młodym parą aby się z zespołem spotkać i porozmawiać i przede wszystkim posłuchać na żywo a nie wierzyć we wszystko co piszą ludzie na durnych portalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół rewelacyjny, gra tylko i wyłącznie na żywo a do tego świetnie prowadzi całe przyjęcie weselne i zabawy. Polecam w 1000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjny zespół!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacja, rewelacja, są super:) szczególnie "Wiła wianki" w ich wykonaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota MW
Szczerze polecam. Grali u mnie na weselu w lipcu tego roku i my, jako młoda para, oraz. co najważniejsze, nasi goście bawiliśmy się wspaniale do samego końca. Warci swojej ceny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×