Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomużcie mi zrozumieć faceta

Polecane posty

Gość gość

poznalismy sie na portalu, ogólnie to polubiliśmy się, on dążył do tego aby to było coś więcej, ale ja miałam jakieś opory ale lubię go, chętnie chodziłam na spotkania, naqet czasem sama proponowałam bo było fajnie, tylko jakaś blokada z mojej strony w kwestii "związku" na tych spotkaniach po prosstu rozmawialiśmy i było fajnie, znamy sie już rok, on d mnie pisze dosć często, pisze do mnie o każdym wąznym wydarzeniu, pisze do mnei z wyjazdów, podczas świąt, i często aż do samego pójścia spać. łączy nas taka jakby przyjaźń jednak z jego strony są podteksty, flirty, jednak nie narzuca się. a z drugiej strony widze, że jest aktywny na tmmtym portalu, po prostu czasem się loguje, doda cos do profilu, ale nie przesiaduje długo, w zasadzie wygląda na to jakby logował się na krótko. zastanawiam się czy on nadal "próbuje" ze mną dopóki coś lepszego mu sie na tmy portalu nie trafi czy może jakieś inne wytłumaczenie. bo w sumei troche go rozumiem, między nami zupełnie nic nie było ale jak widac przywiązałam sie do niego i on do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*pomóżcie miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co piszesz wnioskuje, że nie jesteś nim zainteresowana od strony związku, więc może on to widzi i szuka kogoś z kim może się związać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×