Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fikuMikuu

Jaką aktywność fizyczną polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Polecam pilates i szybkie spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są wypożyczalnie rowerów :) Albo zrób sobie aerobik w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja TOBIE Fikus polecam seks. Zdecydowanie ci go brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Fiku - zostaje Ci yoga i spacerowanie do pracy albo z pracy. Nie musi byc to cala droga. Mozesz podjechac do okreslonego punktu a reszte przejsc pieszo. A moze jakis jeszcze wyjazd ? Masz jeszcze urlop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadną. I tak nie podejmiesz aktywności, tak jak nie poderwiesz bruneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Haha :D Ja mam specyficzny sposób podrywania kobiet, który zapewnia mi odpowiednią dawkę aktywności fizycznej. Otóż jak zauważę jakąś kobietę, która mi się spodoba podbiegam do niej daję jej klapsa i uciekam krzycząc "aaAAaaaAAaaAAaa" z rękami w górze. Fajna sprawa. Jeszcze żadna za mną nie pobiegła co prawda ale to kwestia czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam rowerek ;) Jakis czas temu kupilam nowy sprzecik w https://www.twojrower.eu/, rowerek jest tak sliczny ze az chce się jeździć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Rower jest dobry jako jeden z elementow. Ale nie sam. To jak Fiku ? Zdecydowalas sie na cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani górski, ani miejski, Fiku. Górskie służą do jazdy w terenie, umęczysz się tylko w mieście na takiej konstrukcji i tych bezsensownych oponach. Miejski nadaje się co najwyżej na zakupy albo do szpanu przez "paniusie", że niby toto jeździ i trenuje. Polecam trekkingowy, dobry i na twardym i w terenie. Komfort jazdy niewiele mniejszy niż na miejskim, a o wiele większa funkcjonalność. Sam zrobiłem na czymś takim w tym roku już ponad 2 tys. km i nie narzekam. Drugi wybór to rower crossowy. Mniej komfortowy, bardziej sportowy. Tak naprawdę to nieważne jaki rower, jeśli głównie będzie stał w kącie. Żeby do czegoś dojść, trzeba za...ć, jak ze wszystkim w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieskooki ma rację każdy rower ma swoje przeznaczenie.. trekking jest w miarę uniwersalny ,choć na asfalcie idzie ciężkawo najlepiej mieć kilka rowerów,na różne okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj powiedzial/a co wiedziala :D dobry rower kosztuje sporo pieniedzy a ta mowi, ze trzeba miec kilka :D na kafe kazdy bogaty, specyficzne miejsce krezusow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"najlepiej mieć kilka rowerów,na różne okazje" X i kilka samochodów: jeden na co dzień do pracy, drugi do wyjazdów na święta, trzeci na weekendy, a czwarty na urlop, piąty pancerny na kamienie do wizyt u teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gosc k 2015.07.22 Ja TOBIE Fikus polecam seks. Zdecydowanie ci go brakuje" X Tobie też, dlatego tak skaczesz wokół Maćka B., żeby wreszcie ci włożył :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fik mikkkk
nie marudzę pytam się jaki RODZAL. ty pokazujesz mi składaki, ok, nie rozważałam tej opcji, ale czemu nie. chcę zwykły rower bez jakiś bajerów. U nas kradną rowery an potęgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś leniwą osobą z tego co piszesz, potrzebny jest Tobie trener, który zdyscyplinuje Ciebie. Polecam stronę http://lepszytrener.pl/ wyszukaj jakiegoś w Twojej okolicy, skontaktuj się z nim i ćwicz - to najlepszy wariant wyboru aktywności fizycznej dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieganie, nawet rekreacyjne. a przy ty mozna pomagac, bo imprezy takie jak pko bieg charytatywny temu sprzyjają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Wyglada na to , ze wiekszosc poleca bieganie. A oprocz biegania cos mozna robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×