Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy was tez smiesza te dziwne kreski, co dziewczyny maluja sobie na oczach?

Polecane posty

Gość gość

Ja tam sie nie znam na tych kosmetyczkach wszystkich, dla mnie kazdy makijaz wyglada dokladnie tak samo :D ale zauwazylem ze wiele dziewuch robi sobie cos takiego ze ma czarna kreske nad rzesami na oku, a na koncu jakis taki wygibas(tzn. Oko obrysowane u gory, a koncowka tego wyciagnieta na skron). Nie wiem jak wytlumaczyc, ale pewnie wiecie o co chodzi. Zazwyczaj jest to baardzo mocne. I tak sie chcialem zapytac, czy wam ske to serio podoba? Nie chce wyjsc na zbyt "waznego" czy cos, ale wiadomo ze kobiety maluja sie dla facetow, kazdy makijaz wyglada lepiej niz bez, ale czy naprawde dla innych facetow i kobiet nie wygladaja smiesznie te kreski? Ja jak widze to sie usmiecham pod nosem, dla mnie to karykaturalne, wyglada to jakby ktos wysmiewal sie z malowania, ktore ma wygladac uwodzicielsko, a wyglada zupelnie absurdalnie i smiesznie :P ale czy tylko ja mam takie odczucia czy jeszcze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Kobiety maluja sie, aby nie wygladac gorzej od innych wystylizowanych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha jestes zabawny. Oczywiście w pozytywnym sensie! nie wiedziałam, że dla kogoś te kreski mogą być dziwne. Fajnie opisujesz. hahaha :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, bo sama się tak maluję...ale napewno nie dla facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się potrafi malować to ładnie to wygląda. Ale niestety większość dziewczyn oszpeca się tym. Bo malują za grubo za dużo za długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa tzw kocie oczy, tak sie malowaly babki jeszcze w latach 60-tych np kalina jedrusik, teraz wraca moda na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie śmieszą, lubię je, bo szybciej się je robi, niż blendowanie cieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem w takim makijażu nie ma nic śmiesznego oczywiście jeśli jest on dobrze zrobiony. Dla mnie jeśli kobieta się nie maluje kojarzy mi się z tym, że nie dba o siebie. Nie mówię o tonie tapety ale delikatnym makijażu który ma podkreślić naturalne piękno każdej z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tandeta i prostytucja i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elfa...komu chcesz to sprzedać? Jak coś podkreślasz to nie jest to naturalne, to slogan film kosmetycznych. Sama się maluję, jak mi się chce, ale nie wmawiam nikomu, że podreślam naturalne piękno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały świat tak się maluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zaniedbana bo się nie maluję i nie podkreślam naturalnego piękna i dobrze mi z tym. Hmm...a co z tymi wytatuowanymi "łezkami" pod okiem u facetów? "śmieszne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to najszybszy makijaż więc to nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli takie kreski są cieńkie to wygląda ok ale takie grubsze i przedłużane na końcu faktycznie mogą wyglądać śmiesznie i głupio niektóre wyglądają czasem jak kur/wy spod latarni w takim "makijażu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej, mam k***wski makijaż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się tak maluje i wiele razy słyszałam niepochlebne opinie na ten temat :) Że tapeciara, że kreski trochę takie k***ewskie, nawet słyszałam określenie że wyglądam jak "kleopatra" :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet powiem ze bardzo mi się dziewczyny tak umalowane podobają. Seksi kobieco wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia moda ściągnięta od Amy Winehouse i każda myśli, że będzie wyglądać w kreskach "sexy" haha a prawda jest taka, że mało której pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to super wygodny makijaż...narysować kreski, tusz i wypełnić brwi i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIM - ja latem tylko te kreski robie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i uważam, że takie grube krechy wyglądają obleśnie i kurefsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moim zdaniem wyglądają świetnie, dodają pazura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe mój facet też się śmieje z tych kresek. mowi ze to paskudztwo i jak dziewczyny moga sie tak malowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×