Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

okres....czy was tez tak wkurza?!

Polecane posty

Gość gość

Mnie strasznie w*****a miesiączką latem!!! Zawsze mam ją wtedy gdy jest najlepsza pogoda! W sierpniu jedziemy pod namiot...i zaś wypada wtedy gdy mam dostać okres... noz k***a!!! Uwielbiam się kąpać latem,opalac się godzinami! Czy was tez to wkurza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też to wkurza, na dodatek mam strasznie rozregulowany. Nie znam dnia ani godziny.....masakra Kobiety to mają strasznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*****a i to bardzo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak i to bardzo!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o lato to mam to samo!!! Upał, morzeplaża...szkoda gadac.powinni nam- kobietą jakieś odszkodowanie płacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo biorę tabletki antykoncepcyjne dzięki którym krwawienie jest krótsze i mniej obfite, a poza tym jak mi okres w jakimś terminie nie pasuje to z łatwością i bez konsekwencji mogę sobie przesunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam - kobietOM analfabetko. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21:33 w jaki sposób przesuwasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łącząc opakowania lub biorąc mniej/więcej tabletek w danym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie wkurza mnie bo używam kubeczka menstruacyjnego. Nic nie leci, nic nie śmierdzi. Czysto i sucho w gaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres ,to pestka,ale ból przed i w czasie to można zejść czasami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam tego problemu, biorę zastrzyki hormonalne i praktycznie okresu brak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to każdej kobiety wybór ja nie chcę się faszerować hormonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tamponów i praktycznie nie zauważam okresu. Podpaski to dla mnie średniowiecze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też prawie nie zauważam okresu, kąpie się w morzu, opalam. Jakby go nie było. Jak zaczynałam miesiaczkować to był dramat, podpaski miały chyba 1,5 cm grubości :D a teraz w ogóle ich nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiszenie tamponow choćby nocą kilka godzin trochę jest. ..może nie sredniowiecze, ale po prostu idiotyzm. Podrażnienia śluzówki, rozmnażanie bakterii, wtórne infekcje. .. itd. Nie ma co, super atrakcja. Trzeba wszystko umieć wywazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:36 Ty po zastrzykach nie masz okresu a ja wręcz przeciwnie! Wzięłam zastrzyk raz i przez cale trzy miesiące miałam okres :P mój ginekolog powiedział, że tak się zdarza,że taka moja natura. Po jakimś czasie postanowiłam spróbować ponowie... efekt ten sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tez okres praktycznie nie istnieje. Stosuję tampony (tylko w dzień). Nie mam żadnych problemów z infekcjami ani z grzybicą. I mam to szczęście, że ani trochę nie boli mnie brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5:27 ale chyba mozna częściej wymieniać?tampon to coś najwspanialszego co wymyślono,nienawidzę chodzić z pieluchą między nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:10 ja też nie mam żadnych problemów,wynikających z używania tamponów,ale niestety taka moja uroda,że czasami przed okresem mam bóle krzyżowe,a drugi dzień to bywa zejściowy,a ketonalu nie mogę używać,bo jestem jak nać/pana ale na szczęście nie zawsze boli tylko mógłby być okres raz na kwartał a nie co mc :( na szczęście ten mc mam z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba mam najbardziej przerypane :( dzien przed okresem juz umieram i tak cale 5 dni :( po prostu jestem oslabiona, wymiotuje, mam potworne bole, bywalo, ze mdlalam ( w tym raz na ulicy, wtedy stracilam przytomnosc, to bylo wlasnie w upal, ocknelam sie w karetce!). Bralam tabletki, ale wyniko mialam zle i lekarz zabronil hormonow (probowalam tez plastry i to samo bylo). Obecnie mysle o usunieciu macicy, oczywiacie prywatnie, bo w naszym kaczkowym kraju chociaz mialabys zdechnac, to masz byc plodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macicę usunąć?przecież to trzeba operacyjnie,a potem trzeba brac hormony do końca zycia może masz endometriozę ? mną też rzuca po ścianach ,drze na wymioty,albo ledwo nogami powłóczę,,, a tabsy to lekarz powinien dobrać Ci indywidualnie ,trzeba szukać dobrego lekarza,żeby się zajął tym problemem tabletki by uregulowały to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki i co? Normalnie zakladacie tampona i dawaj do wody?? Ja parę razy o tym myslalam,ale boje się ze mi przecieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie zauważam, tampony, na noc podpaski, pierwsze dwa dni boli mnie całe krocze aż ciężko chodzić ale wystarcza jakąkolwiek tabletka przeciwbolowa. A czemu ma przecieknac, dajesz świeżego tampona w odpowiednim rozmiarze i nic nie przecieknie, normalnie się kapie i opalam, ale wkurza wiadomobo zawsze to ttrochę zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×