Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przystojny facet, kobiety mnie nie chcą

Polecane posty

Gość gość
Najważniejsze jest to, że zawsze jestem sobą. Nie jestem ideałem, też mam wady z których zdaję sobie sprawę. Nie mam zamiaru zmieniać się dla nikogo, bo jeśli się spodobam komuś, to właśnie takim jakim jestem. A z tym, że kobiety wolą normalnych, tzn. wulgarnych, maminsynków albo pedantycznych modeli? Bo nie rozumiem co masz na myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziewczyny o którą się starałem przez te półtora roku napisałem książkę po to, by po przeczytaniu jej wreszcie podjęła jakieś kroki. Byłem obiektywny, to w czym mi się spodobała - zachwaliłem ją, a w tym czym nie, albo wręcz zraziła do siebie na końcu, skrytykowałem obiektywnie, nie subiektywnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzoobiektywnaosoba
A... ksiazke.. Dobra, juz rozumiem, jestes jakims niepoprawnym romantykiem. Jak mi facet raz napisal wiersz to uciekalam w te pedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś z Warszawy? Jesli tak to umow się ze mną, po koleżensku bo nie szukam nikogo. Jestem w twoim wieku, to powiem Ci co robisz nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem "niepoprawnym romantykiem", ale w tych 60 stronach wcale nie wyznawałem jej miłości. Po prostu opisałem swój punkt widzenia w pewnych sytuacjach, żeby zrozumiała jak ja odbierałem jej zachowania, albo dlaczego sam tak się zachowywałem. Z romantyzmu było tylko tyle, że dałem jej to w przeddzień Walentynek, do tego butelka czerwonego wina i zawinąłem się. Zostawiłem ją z tym samą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co to zrobiłem? Żeby wreszcie przestała grać na moich uczuciach i zdecydowała się czego tak na prawdę chce ! Do Warszawy mam 200km, ale prawdopodobnie będę tam w przeciągu najbliższych 2-3 tygodni. :) Daj jakiś namiar na siebie, np. maila ? To zaraz się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okej to odezwij się :P beskiduk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwałem się na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okej, teraz nie mam czasu ale pozniej ci odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary temat ale wtrącę swoje 3 grosze kobieta szukająca stałego partnera wybierze brzydala z dobrą pracą niż przystojniaka z bużką aniołka też z dobrą pracą 😉 jest takie powiedzenie facet ma być trochę ładniejszy od Diabła to kobieta ma być piękna inaczej się ma do spraw zabawy seksu jednorazowych znajomości na jeden wieczór tu kobiety wybiorą przystojniaka 😜 po prostu kobieta będzie się czuć zagrożona będąc z tobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×