Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

chce mi się seksu, jestem załamana :(

Polecane posty

Gość gość

Obecnie nie jestem w związku i każdego dnia coraz bardziej tęsknie za seksem. Masturbuje się przynajmniej raz dziennie. Oglądam p****le i świntusze z facetami przez neta. Tak bardzo mam ochotę żeby ktoś mnie ostro przeleciał. Jak sobie radzić? Łapie się na tym, że potrafię cały dzień myśleć o seksie. Widzę gdzieś fajnego faceta i od razu mam myśli, że to robimy. Stałam się mniej produktywna. Nie chcę przygodnych znajomości.

Gość gość
Mam to samo... Życie singielki to koszmar.

Gość kuba niezwykły facet
pisz dzwoń do mnie a zapewniam Cię że będę Twym jedynym i wymarzonym facetem 571424989 sky kuba123144

Gość gość
Wyjdź do ludzi i szukaj kogoś, mówią, że zanim trafisz na tego jedynego na całe życie, to będziesz miała za sobą 4 nieudane związki, chyba ze będziesz miała szczęście hehe. Więc spokojnie.

Gość gość
dlaczego potępiasz? lepiej żebym nie lubiła seksu? Kocham seks i to dla mnie pasja. Bez tego nie wyobrażam sobie życia. Ale szanuje się i nie chce mieć przypadkowych partnerów seksualnych.

po prostu autorka tematu jest osobą wyzwoloną podziwiam i aby takich kobiet było więcej to świat byłby piękniejszy :*

Gość gość
No ja już miałam nieudane związki. Naprawdę są plusy bycia singielką, jestem niezależna, nikt mi nie marudzi nad uszami, jednak coraz bardziej potrzeba mi czułości, dotyku i seksu. Tak bardzo mam ochotę, żeby mnie ktoś ostro zerż/nął a ja bym krzyczała z rozkoszy. Czuję, że starzeje się a moje najlepsze lata uciekają a ja nie mam seksu. Jestem młoda i potrzebuje. Kiedy mam to robić jak będę babcią? :(

Gość gość
To wyjdź, gdzieś poznaj kogoś, nikt ci nie karze od razu isć do łóżka, ale zacznij sie spotykać z kimś, będziesz bliżej seksu, niż w chwili obecnej.

Gość gość
kuba niezwykły facet xxxxxx dziękuje Ci, nic nie poradzę natury nie oszukam :) xxxxxx wibrator mi nie daję jednak tego co facet, po masturbacji i tak czuję braki.

Gość gość
gość dziś To wyjdź, gdzieś poznaj kogoś, nikt ci nie karze od razu isć do łóżka, ale zacznij sie spotykać z kimś, będziesz bliżej seksu, niż w chwili obecnej. xxxxxx Ale ja czynnie przebywam wśród ludzi, bawię się, imprezuje. Wiesz jacy są faceci, poznasz jakiegoś i on chce cię przelecieć. Potem dochodzi do tego, że się całuje i ledwo opanowuje swoje rządzę żeby mu się nie oddać. A tak bardzo mam ochotę.

jak będziesz babcią to polecam różaniec i modlitwy..... a życie ma się tylko jedno i młodość też tak aplel do młodych korzystajcie poki możecie , jak korzystam i czuje się szczęśliwym młodym facetem

Gość gość
tak tylko, że jak facet ma dużo partnerek to jest fajny, a gdy kobieta to już nie. Taki głupi stereotyp i boli mnie to. Dlaczego niby kobieta ma być rozepchana i mieć wiadro gdy ma dużo partnerów? Gdy ta sama kobieta może mieć jednego i robić to codziennie z jednym. Dla mnie to samo. I ona też będzie rozepchana? Sama nie wiem, może po prostu korzystać z życia i nie mówić nikomu tak dyskretnie? Zresztą koledzy powoli chyba zauważają. Ja jestem taka napalona, że to chyba widać. I piszą mi jakieś wiadomości, że pewnie mam ochotę od tyłu i że lubię to jak miś miód :(

Gość gość
Tez tak mialam,ta co pisze ze wibrator zastapi faceta jest chyba bardzo malo potrzebujaca,ja po wibratorze mam taka ochote na sex ze szok.Teraz mam meza,mam sie do kogo przytulic,mam sex,mam dotyk,rozmowe.Mimo,ze bylam zawsze niezalezna,kocham miec kogos tylko swojego.I nadal jestem niezalezna,nikt mi nie marudzi! Do autorki:nie szukaj na sile,jestem pewna ze wkrotce kogos znajdziesz :-)

a co w necie niby gorsi faceci yyyyyy są zboczency wszędzie także to nie prawda że w sieci sami napaleńcy , ja szczeże lubie poznawać kobiety z neta , zawsze takie tajemnicze i o różnych charakterach i pomysłach na życie :)

Gość gość
gość dziś Tez tak mialam,ta co pisze ze wibrator zastapi faceta jest chyba bardzo malo potrzebujaca,ja po wibratorze mam taka ochote na sex ze szok.Teraz mam meza,mam sie do kogo przytulic,mam sex,mam dotyk,rozmowe.Mimo,ze bylam zawsze niezalezna,kocham miec kogos tylko swojego.I nadal jestem niezalezna,nikt mi nie marudzi! Do autorki:nie szukaj na sile,jestem pewna ze wkrotce kogos znajdziesz usmiech.gif xxxxxxx Dziękuje za miłe słowa :) ja po masturbacji i wibratorze też szaleje i mam ochotę na więcej i wtedy by mi się przydał jakiś wjazd do dziurki hehe :D Mam nadzieje, że też mnie takie szczęście spotka i będzie ktoś blisko ;)

Gość gość
kuba niezwykły facet dziś a co w necie niby gorsi faceci yyyyyy są zboczency wszędzie także to nie prawda że w sieci sami napaleńcy , ja szczeże lubie poznawać kobiety z neta , zawsze takie tajemnicze i o różnych charakterach i pomysłach na życie usmiech.gif xxxxxx nie są gorsi tego nie napisalam i tak nie myslę. Ale chciałabym spotkać od tak kogoś na swojej drodze, a nie szukać. Tylko ile jeszcze wytrzymam bo szaleje :D

a zabawek to nigdy sztucznej lalki nie miałem bo niby po co , chociaż nie rozumiem facetów którzy jej używają albo chodzą po burdelach i dymają kobiety bo jakimś zenku fuuuu desperaci i ja sobie obiecałem że z kurwą tego nigdy nie zrobie po prostu się brzydze takich kobiet

Gość gość
jestes zwykla zdzira nie umiesz zapanowac nad soba

nie są gorsi tego nie napisalam i tak nie myslę. Ale chciałabym spotkać od tak kogoś na swojej drodze, a nie szukać. Tylko ile jeszcze wytrzymam bo szaleje to od tak możemy sie spotkać swoja drogą ciekawe czy byś pociągała mnie sexsualnie , czy by coś pomiedzy nami zaiskrzyło , mnie przyciągają kobiety inteligentne wrażliwe i o pięknym zniewalającym zapachu mrrrrr

Gość gość
gość dziś jestes zwykla zdzira nie umiesz zapanowac nad soba xxxx dzięki potraktuje to jako komplement :) Właśnie taki zj/eba/ny jest ten świat, że gdy kobieta lubi naprawdę seks to jest najgorsza :) A facet super kolesiem wtedy.

Gość gość
kuba niezwykły facet kto wie kto wie ;) może byśmy się na siebie rzucili heheh :D A potem całonocny dziki seks i jakieś interesujące rozmowy pomiędzy... Ja także nie lubię tylko pustego bzykania. Jak pisałam dla mnie to pasja i chciałabym to robić z kimś ciekawym, inteligentnym. Z takim co można robić coś jeszcze poza seksem. ;)

jestes zwykla zdzira nie umiesz zapanowac nad soba xxxxxxx czemu zdzira po prostu kobieta wyzwolona jejku ......

kto wie kto wie oczko.gif może byśmy się na siebie rzucili heheh smiech.gif A potem całonocny dziki seks i jakieś interesujące rozmowy pomiędzy... Ja także nie lubię tylko pustego bzykania. Jak pisałam dla mnie to pasja i chciałabym to robić z kimś ciekawym, inteligentnym. Z takim co można robić coś jeszcze poza seksem. oczko.gif xxxxxxxxxxxx dziki sexsik w wannie przy swiecach albo romantyczna kolacja uwielbiam gotować także kilka pysznych przepisów znam także mogę dużo zaoferować i udowodnić że o kobiete potrafie zadbać nie tylko w łóżku ale i na codzień ku mojego boku poczułaś byś się jak królowa a ja byłbym twoim księciem na białym koniu , nie zmarnuj takiej okazji możesz tylko zyskać :*

aha i na puste bzykanie to chyba możesz mieć każdego a ja Ci mogę spełnić każdą twoją fantazję , abyś mogła opowiedzieć swoim dzieciom a tym jakiego kiedyś poznałaś faceta hehehe

Gość gość
mam nadzieje, że spotkasz niedługo wartościową kobietę i spełni Twoje wszystkie oczekiwania ;)

to graniczy z cudem albo by musiała być tak jak ja zdrowo p*****lnięta heheheeh

Gość gość
takie też są ;) hehehhe

jak narazie jeszcze takiej nie poznałem zawsze takie - co to nie ona , albo miała rodziców których słuchała i musiało być tak jak matka jej powiedziała a że monika musi pierw skończyć studia a że jeszcze jest młoda i itp .... a ja miałem tego dosyć / ale mam nadzieje że jeszcze szczescie sie w zyciu do mnie uśmiechnie :*

Gość gość
a ile masz lat?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się