Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

chce mi się seksu, jestem załamana :(

Polecane posty

Tematów, każda osoba jest na swój sposób ciekawa.

Gość gościu1983
Tak, ja , też mi brakuje kobiecego ciała, lubię petting , a tak to tylko konika se walę :)

Gość gość
Sama czasami chodzę do sauny popatrzeć sobie na fajnych nagich facetów.

Gość gość
nie musisz tylko na nich patrzec :)

Gość gość
Witam. Jestem 25 letnim, wysportowanym, kulturalnym, dbającym o siebie mężczyzną. Anons ten jest stworzony dla zadbanych Pań szukających doznań errortycznych jak i seksualnych, chcących spełnić swoje pragnienia, zachcianki i żądze. Uwielbiam się kochać i zaspokajać drugą osobę. Wiem jak zaspokoić Twoje potrzeby i jestem otwarty na propozycję. Oprócz seksu mogę zapewnić wspaniały wieczór, czy też wyjście na romantyczną kolację. Zapewniam najwyższą dyskrecję i zadowolenie nawet dla najbardziej wymagającej Kobiety. Z niecierpliwością czekam na Twój telefon.571424989 pozd.kuba skype kuba123144

Gość gość
problem braku seksu z mężczyzną dotyczy chyba wiele z nas singielek. Nie można się jednak załamywać. Mam 26 lat i jestem sama od czasu do czasu kocham się z kolegą ze studiów. Głownie jednak pozostaje mi masturbacja i mimo, że robie to od ponad 10 lat ciągle znajduje zadowolenie i w sumie jest mi z tym dobrze, Panna 26

Gość gość
Ja to już walę swojego kilkadziesiąt lat i większych przerw nie miałem z kobietami. Lubię sobie sam dogodzić, a teraz walę rano i po południu z kobietą. Jest moc :) jeszcze !

Albo albo. Nie chcesz przygodnych znajomości to może iść na porządny trening. Zaczniesz chodzić regularnie na siłownię, tylko na porządny trening to sie rozładujesz

Gość Antusiaa
rzeczywiście... dla mnie to też problem czasem. Bardzo lubię seks i ciągle mam mokrą cipkę. Używam dildo i zasypiam czasem z palcem w cipce.. Ciągle mi mało. Czasem poproszę kolegę a nawet raz koleżankę poprosiłam o zerż@@@ecie... Fajnie byłoby mieć kogoś na stałe... Mógłby i z kolegą podzielić się moją cipką... teraz też mokra... Ech

Gość gość
srutu tutu

Gość Jacek

Nie ma większej przyjemności niż wziąć swojego w dłoń i zacząć przesuwać w gore i w dol. Czuć, jak z każdym ruchem potęguje się uczucie rozkoszy aż nadchodzi cudowny finał i odlot... 

4 godziny temu, digital23 napisał:

A ja szukam kobiety do dłuższej relacji erotycznej.

szukajcie a znajdziecie ...

Myslałem ze kobiety nie maja problemu z seksem. Przeciez na jednorazowy  stosunek z kobieta chetny bedzie kazdy.

Dnia 19.08.2021 o 17:50, Foster napisał:

Myslałem ze kobiety nie maja problemu z seksem. Przeciez na jednorazowy  stosunek z kobieta chetny bedzie kazdy.

No może nie każdy i nie zawsze, ale zawsze zastanawiał mnie fenomen braku seksu u kobiet... jak to z wami jest i dlaczego jesteście jakieś dziwne? 🤔

Dnia 19.08.2021 o 17:50, Foster napisał:

Bo kobiety lubią utrudniać sobie życie i nie z każdym chcą seksu.Faceci często 'biorą wszystko co się da i na drzewo nie ucieka', kobiety jednak wybierają partnerów.

3 minuty temu, ONA83 napisał:

Bo kobiety lubią utrudniać sobie życie i nie z każdym chcą seksu.Faceci często 'biorą wszystko co się da i na drzewo nie ucieka', kobiety jednak wybierają partnerów.

I kobiety, jednak mają reputację, którą potrzebują chronić - nie pójdą z pierwszym lepszym - facet przeciwnie. Ma ochotę, wyrwie pierwszą lepszą na dyskotece. Nie wydaje mi się, zeby to się kiedyś zmieniło. Mimo postępującego liberalizmu, praw kobiet, feminizmu itd. To jednak jest coś głębszego niż tylko normy społeczne.

• Like 1
  • Thanks 1

1 godzinę temu, jbsg napisał:

No może nie każdy i nie zawsze, ale zawsze zastanawiał mnie fenomen braku seksu u kobiet... jak to z wami jest i dlaczego jesteście jakieś dziwne? 🤔

Bo kobieta nawet jak chce seksu na pierwszej randce to się do tego za cChiny ludowe nie przyzna.A dlaczego? Bo chce być traktowana z szacunkiem.

1 godzinę temu, ONA83 napisał:

Faceci często 'biorą wszystko co się da i na drzewo...

Niby frazes a ja bym to nazwał pragmatyzmem😉

Jak ktoś wyżej wspomniał, jest tyle odpowiednich do tego portali, że ze znalezieniem stałego kochanka nie powinno być problemów. No chyba, że kobieta jest nad wyraz wybredna 😉 Albo sama nie wie, czego chce. Zjeść ciastko i mieć ciastko? Gdyby moja żona miała problem ze swędzącą cipką i ja nie byłbym w stanie jej odpowiednio często zaspokoić, to sam pomógłbym jej znaleźć jakiegoś byczka, czy dwóch do częstego bzykania. To byłoby nawet podkręcające...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się