Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fhssjkl

Podoba mi się przyjaciółka dziewczyny, która mnie odrzuciła.

Polecane posty

Witam! Od pewnego czasu podoba mi się pewna dziewczyna, sęk w tym, że przedtem podobała mi się Jej przyjaciółka, którą próbowałem poderwać nie wychodziło mi to zbyt dobrze wtedy zacząłem próbować zdobyć jej przychylność kupując Jej różne prezenty w wyniku czego upokorzyłem się przed nimi obydwiema. Po tym jak minęło parę miesięcy odpuściłem sobie jakiekolwiek próby zdobycia Jej przychylności i przestała mi się podobać, ale jakiś czas temu zaczęła mi się podobać jej przyjaciółka i mimo tego, że wiem, że raczej nic z tego nie będzie, bo nie jestem zbyt atrakcyjny, a na dodatek jestem niski, a Ona jest troszkę wysoka to chciałbym spróbować. Ale są wakacje, a ona dojeżdża do szkoły w mojej miejscowości więc nie mam możliwości się z Nią spotkać i się zastanawiam czy spróbować Jej coś napisać na facebook'u tylko, że kompletnie nie wiem od czego zacząć. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę przykre to, że zostałeś wyśmiany przez nie, tylko dlatego że starałeś się że Ci zależało, jakaś niedojrzała smarkula musi być z tej dziewczyy, zamiast cieszyć sie z prezentów, kpiła z nich. Jeżeli ta druga jest taka sama, bo mówisz że upkorzyłeś sie w te spśób przed imi zastanów się czy gra jest warta świeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze primo, prezentami nie zdobędziesz serca kobiety ! Nie staraj się w ten sposób - łatwo się zrujnowac i niczego nie osiągniesz. Możesz oczywiście coś dac dziewczynie, ale to raczej powinien byc dorbiazg, bez pompy i bez specjalnych ceregieli, ot tak drobiazg dawany w przelocie, np. idąc z dziewczyną możesz jej kupic kwiatek lub nawet zerwac i wręczyc, ale żadnych giftów na start, to dlatego spotkało Cię co spotkało. chociaż ja oczywiście bym tak nie potraktowała nikogo, bo to świadczy o tym, że jesteś wrażliwy i niedoświadczony. Dwa, powinieneś najpierw dawac delikatne znaki zainteresowania, kręcic się tam gdzi ona jest (ale bez przesady), możesz spróbowac jej pomóc w jakimś drobiazgu. Cokolwiek robisz , staraj się aby to wyglądało na luzie, jak będzie odmowa, to chociaż będzie pewnie przykro, nie daj po sobie tego poznac. Jeżeli znasz dziewczynę z widzenia, staraj się ją najpierw zagadac w realu, znowu na luzie. Na wiadomosc na fb może nie chciec odpowiadac z wielu przyczyn. Lepiej ją podejsc w realu i obserwowac rakcję - będziesz wiedział na czym stoisz. Pocwicz pewnośc siebie i luz - to ważne, żebyś nie był spięty, przestraszony etc. Nie przejmuj się niskim wzrostem !!!! - to prawda że dziewczyny wolą wyższych, tak mówią, ale co z tego, jak większośc ma normalnych, przeciętnych mężczyzn (tak jak większośc męzczyzn ma przeciętne, zwykłe kobiety, a nie modelki z playboya). Ważna jest osobowośc, luz i pewnośc siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhsjkl
Tyle dni minęło, a ja nadal o Niej myślę. Nawet nie odważyłem się do niej odezwać, w wyniku czego nawet nie wie, co do niej czuję. Już mam dość, czy Ona kiedykolwiek przestanie mi się podobać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra jacy żałosni jesteście,podejsc i zagadać do dziewczyny sie boicie a potem wylewacie żale że wolimy bad boyów..my po prostu nie cierpimy męskich pipek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×