Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

reakcje na kobiety z tatuażami

Polecane posty

Gość gość

Odpowiedź na inny temat. Chodzi mi o reakcje innych i o to jakie "dziwne" zachowania obserwują wytatuowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem ludzie sie przygladaja, ale przez ostatnie lata tylko jeden nieprzyjemnykomentarz uslyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci bardzo lubia tatuaze u kobiet. Ja mam kilka bardzo widocznych i kilka niewidocznych i nie bylo faceta, ktoremu by sie to nie podobalo ;-) I nie mowie tu o pracownikach fizycznych w szerokim znaczeniu tego slowa, z piwnym brzuszkiem, tylko facetach na poziomie. Ja jestem ladna, zgrabna, ubieram sie elegancko i ponoc tatuaze to przelamuja i slyszalam, ze kazdy jest ciekaw jaka jestem w srodku, sztywna jak ubior czy szalona;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Wydziergana laska najczęściej dobrze obciągnie i nie będzie się z tym czaić do sądu ostatecznego, wiadomo, że z taką na imprezie można poszaleć - ale do związku jeszcze żadnej wydzierganej nie wziąłem i nie zamierzam nigdy tego zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mężczyzną, i dla mnie tatuaż u kobiety jest przejawem jakiegoś braku w korze mózgowej. Czasem spotykam nawet ładną kobietę ale tatuaż na jej ciele odpycha mnie od niej. Nigdy nie zakocham się w takiej kobiecie. Kobiece ciało jest piękne bez oszpecania się na siłę i wmawiania innym, że to piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona w tobie tez nie, wiec co za problem? Przeceniasz swoja wartosc, a ja pytalam o faktyczne reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie takie kobiety mają problem z samooceną, albo chcą być zauważalne, albo na siłę się "ulepszać" (szpecić). Kobieta ma być delikatna, piękna jest sama w sobie, a nie jak bandzior z kryminału. Nie wyobrażam sobie kobiety z klasą żeby miała tatuaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 23.22 - dokładnie jak dziewczyna menelka to się nie dziwię ale jak fajna dziewczyna ma tatuaże to jest zdziwienie i niesmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda kobieta jest delikatna, ja na pewno nie. Żeby było ciekawie wcale nie lubię zbędnej uwagi, a czy mam klasę to nie mnie oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu niesmak? Pytam, bo ze zdziwieniem się parę razy spotkałam. Np. Znał mnie ktoś jakiś czas i jak dowiadywał się, że mam tatuaże to miał oczy jak spodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od tatuaży, wczoraj akurat widziałem wytatuowaną laskę, która miała wydziarganą rękę bez ładu i składu, każdy tatuaż inny w ogóle nie pasujący do reszty, takie coś to zwykłe oszpecenie i dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Tatuowanie ciała to rodzaj sztuki i musi się jakoś komponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiscie nie zwracam specjalnej uwagi czy moje tatuaże się komponują. Np. Mam plan mieć kolorowe nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam żadnych reakcji, bo teraz chyba co druga laska ma jakiś tatuaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wlewajcie sobie, ze ktoś jakoś specjalnie reaguje. Teraz ludzie już specjalnie nie zwracają uwagi na niebieskie włosy, kolczyk w nosie, wardze czy tatuaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że są trzy rodzaje dziewczyn które się tatuują,problemy emocjonalne, patologia, niskie IQ,a najgorzej wygląda dziewczyna która ma wzorek na lędźwiach,jak coś takiego widzę to mnie się chce wymiotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same Chylińskie na ulicach. aż strach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilka tatuaży. Dziwne reakcje to chyba gdzieś na zapadłej wsi, ale nawet tam babcie mają TV i wiedzą, że po świecie chodzi dużo wytatuowanych osób ;) Też mi się wydaje, że dziś to już nikogo nie bulwersuje. Czasem ludzie, którzy planują zrobić sobie tatuaż, zagadują mnie na uczelni u kogo robiłam, bo widać że dobry specjalista i chcą namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie straszej daty, widząć kogokolwiek w tatuażu, już mają wyrobione zdanie na jego temat, najczęściej jest to "kryminalista!". To żenujące, że ocenia się ludzi po tym, jak wyglądają. Tatuaże to nic złego, i zarówno kobieta jak i męzczyzna może je robić gdzie tylko chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co Ci z tych tatuaży? Jakoś sobie nie wyobrażam później na poważnym stanowisku, w poważnych instytucjach żeby pracowała laska z małą mi na ręce. To jest śmieszne. Nie będziesz w pracy wyglądać profesjonalnie. Choćby sytuacja z mojej pracy. Był konkurs na stanowisko rzecznika. Wybrali znacznie głupszą, ale bez tatuażu i ostrego makijażu. I może mało kto zwraca na to uwagę, ale wśród młodych, a w pracy często decydentami o tym, czy Cię zatrudnią są ludzie starsi. A myślenie, że mam wiedzę i tym przekonam, no może i tak, ale pierwsze wrażenie jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igość
słyszysz komplementy na temat tatuaży, bo każdy chce się na ciebie pogapić. Ja nie lubię tatuaży u kobiet, nawet tych ładnych (tatuaży). Lubie jak kobieta jest seksownie ubrana, ale w pewnym momnecie chciałbym widzieć ją nago. A taka ma pół d**y w tatuażu, albo całą rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalozylam temat bo ktos pisal o tym, ze na kobiety z tatuazami dziwnie ludzie reaguja, a ja wlasnie tego nie widze. Co do pracy, jak jestes profesjonaly to mozesz miec i mala Mi. Nikomu to nie bedzie przeszkadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylisz się, mój szef na to zwraca uwagę i powiedział, że w jego biurze nie zatrudnia się łatwych pań z tatuażami, tylko profesjonalistów z wiedza o przedmiocie. wywalił już kilka z tatuażami bo twierdzi, że to wstyd dla firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo zmslasz albo twoj szef to zwykly prostak z prywatna dzialanoscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość wczoraj Albo zmslasz albo twoj szef to zwykly prostak z prywatna dzialanoscia smiech.gif " x wytatuuje się taka i myśli, że już może obrażać i wyzywać od prostaków wszystkich, którym się jej dziary nie podobają. jak widać, z tatuażami kultury ani mózgu nie przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrzucenie dobrego pracownika bo dowiesz sie, ze ma tatuaz na nodze to prostactwo. Wybacz, ale twoj szef jest prostakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego punktu widzenia to zakrawa ba dyskryminacje kiedy ktoś przez zwykłą niechęć do wyglądu zwalnia pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×