Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Mam 35 lat i chętnie wpuściłabym między nogi jakiegoś nastolatka

Polecane posty

Gość Gość

Tydzień temu miałam między nogami 30 latka.. ogień młody ja mam 46.. jak kochanek to tylko młody.. stare pryki niech ida spac

Gość 123gosc

Też kiedyś uczyłem sie na starszej od siebie o 8-10 lat. Doświadczenie bezcenne - jak zacząłem z rówieśniczkami i młodszymi to były wniebowzięte...koleżanką opowiadały jak było super a te same się później zgłaszały. Tylko trzeba być dyskretnym i się nie chwalić podbojami, żeby im reputacji nie zepsuć. Także chłopaki korzystać. 

Gość Gość

Korzystać, korzystać, ale jak taka znalezc.:D

Gość gość

co prawda nie singielka, ale okres luźniejszych związków. Syn koleżanki nie miał śmiałości pytać matki o szczegóły intymne kobiet, żeby nie wydało się że jest "zielony" w wieku 21 lat. Jego dziewczyna nie ukrywała że nie jest jej pierwszym i bał się porównań. Poprosił o wskazówki, jak zadowolić taką dziewczynę, jak postępować żeby nie wydał się jego brak doświadczenia. Tak instruowałam i opowiadałam, że szybciutko przeszliśmy do zajęć praktycznych. Fajna sprawa, 15 lat różnicy, jak wytłumaczyć i jak przygotować faceta że dziewczyna może zechcieć dla zachęty zrobić mu loda.

Gość gość
Dnia 8.05.2019 o 22:21, Gość gość napisał:

co prawda nie singielka, ale okres luźniejszych związków. Syn koleżanki nie miał śmiałości pytać matki o szczegóły intymne kobiet, żeby nie wydało się że jest "zielony" w wieku 21 lat. Jego dziewczyna nie ukrywała że nie jest jej pierwszym i bał się porównań. Poprosił o wskazówki, jak zadowolić taką dziewczynę, jak postępować żeby nie wydał się jego brak doświadczenia. Tak instruowałam i opowiadałam, że szybciutko przeszliśmy do zajęć praktycznych. Fajna sprawa, 15 lat różnicy, jak wytłumaczyć i jak przygotować faceta że dziewczyna może zechcieć dla zachęty zrobić mu loda.

Ja też nauczyłam seksu syna przyjaciólki, po jakimś czasie się dowiedziała i była mi za to wdzieczna bo syn zaczał dymać koleżanki jedną po drugiej.

Ja tam lubię dojrzałe kobiety i wymieniam się z nimi różnymi rzeczami na Snapchacie, polecam wiedzą czego chcą bez zbędnych ceregieli

Gość Dawidek

18 letni umięśniony blondyn z okolic Krakowa z chęcią poznam jakąś starszą kobietę 

Email tojahah@wp.pl

Gość dżentelmen
40 minut temu, Gość Dawidek napisał:

18 letni umięśniony blondyn z okolic Krakowa z chęcią poznam jakąś starszą kobietę 

Email tojahah@wp.pl

Umięśniony? To nie jest forum dla fascynatów męskiego ciała.

Gość Rozpustna

A ja tam mam starego który płaci rachunki i kilku młodych 20 letnich do łóżka staremu obciągane dwa razy w miesiącu a młodzi do pożądanego seksu. Polecam nie będziecie musieli wydawać kasy na botox nie ma to jak spust 20 latka na twarz to najlepsza maseczka anti age

Gość 888

16 lat chętny do zabawy 

Gość Dojrzały 59
Dnia 8.05.2019 o 14:08, Gość Gość napisał:

Tydzień temu miałam między nogami 30 latka.. ogień młody ja mam 46.. jak kochanek to tylko młody.. stare pryki niech ida spac

Hahah .... myślisz , że w drugą stronę to nie działa?

Gość Nemo

Chetne Panie piszą 27 lat, energiczny,miły... Pociągają mnie strasze ode mnie kobiety... Chętna ? Napisz :) mail: przemooo777@o2.pl 

Gość Xx x

19latek, mlody, zadbany. Chętnie poznam dojrzała kobietę. Mail n8k8e8@interia.pl 

Gość gość
26 minut temu, Gość Xx x napisał:

19latek, mlody, zadbany. Chętnie poznam dojrzała kobietę. Mail n8k8e8@interia.pl 

Mamusia wie ze babci do ruch@nia szukasz?

Gość Gość
7 godzin temu, Gość Dojrzały 59 napisał:

Hahah .... myślisz , że w drugą stronę to nie działa?

Działa w każdą stronę co kto lubi 😍😍

Nie wiem jakie macie szczęście do takich Kobiet doświadczonych, ale ja tak nie za bardzo.  Fakt że 38 39 40 lat kobiety miałem i zawsze każda mówiła że jestem boski ,ale co z tego jak mi się ciągle się chce i zawsze stoi.Nawet po całej nocy nie miałem dość  ,a jak już miały szpilki i kabaretki lub sexi koronki to i po wytrysku nie wychodziłem tylko dalej się kochaliśmy. Nie raz miały dosyć już ,a mi stał i mało mało mało. jak tu żyć. Może trzeba trójkąt 2k i ja.  Kobiety uważają że facet po spuszczeniu się od razu wychodzi z cipki i koniec przez 20 min. mi wystarczyły 2-3 min i znów . wszystko zależy od sytuacji i sexapilu kobiety.

Gość seks kontakt

Hej również szukam doświadczonej kobiety, która chciałaby doświadczyć obupólnej korzyści. Jestem 25 letnim facetem, 178 wzrostu, średniej budowy ciała. Chciałbym poczuć jak to jest być z kobietą starszą, która ma większe potrzeby. Bardzo chętnie spróbuje zadowolić takową panią. Od dawna podświadomie o tym marze. Zainteresowane kobiety prosze o kontakt na email. maniekkk1@o2.pl. pozdrawiam

Gość Dojrzały 59
Dnia 22.07.2019 o 19:18, Gość Gość napisał:

Działa w każdą stronę co kto lubi 😍😍

Dokładnie 🙂 Masz rację ::)

Gość OKI

Ja pozwolilam sie niedawno na takie cos  poszlismy do mnie na chate wspolna kapiel  kiedy zobaczylam jego ptaszka myslalam ze nic z tego nie bedzie .po kapeli do lozeczka pieszczoty no i bryknal mu mial moze ze 12cm no i zaczelo sie myslalam ze zwariuje umial nim tak sie poslugiwac ze wilam sie z rozkoszy kiedy  doprowadzil mnie do orgazmu i sam sie spuscil bez wachania zaczal obslugiwac moja druga dziurke  i tez z obupulnym spelnieniem.nie zaluje tego zdrowo mi przipalil cipke i dupke.

Gość Gosciu

Takie gadanie, ale odważnych Pań tu nie ma 😛

Gość gość

na urlopie z leniwym mężem miałam ewidentny deficyt silnych wrażeń. Codziennie rano przebieżka wzdłuż morza. Pusto, za którymś razem wpadł mi pomysł, że super by było wejść do wody wprost we wschodzące słońce i popływać. Zdjęłam top i legginsy, brak stroju - bielizna sportowa, pusto i atmosfera otoczenia spowodowały że rozebrałam się do naga. Pływałam, pluskałam biegałam brzegiem. Wydawało mi się że ktoś mnie podgląda, ale nie przejmwoałam się tym zbytnio. Na drugi dzień na przebieżkę dołączył chłopak z sąsiedztwa hotelowego, był z dziewczyną, ale biegał sam. W trakcie biegania powiedział że podziwiał mnie wczoraj, że bardzo by chciał razem ze mną się tak wykąpać. Pobiegliśmy dalej niż zwykle, jak się zatrzymaliśmy to jeszcze tylko zapytałam, czy zdaje sobie sprawę, że jak dwa nagie ciała to różne rzeczy mogą się zdarzyć. Ale nie mógł się już doczekać na gołe hop do wody. Wejście poszło szybko, wygłupialiśmy się jak dzieciaki, ale wyraźnie widok moich piersi przy wygłupach bardzo go nakręcił. Zbierał odwagę na wyjście z wody, ale jak już to poszło po młodzieżowemu - szybko ustawił mnie na czworaka i ujeździł na pieska tak że autentycznie piszczałam i jęczałam. A on nie powiem, już nie jak małolat że chop siup i po wszystkim. Wróciliśmy do swoich partnerów w wielkiej przyjaźni i potem codziennie.

Gość gość

I bylby dalszy ciąg tej opowieści ale o 5:30 zawył mi budzik w telefonie. A tak dobrze mi się spało.

Gość MilyChlopak

Któraś z Pań chciałaby na czacie się spotkać, a potem poswintuszyc z małolatem?

Gość Wysportowany

Witam, posiadam 17 wiosen, z tego co słyszałem jestem przystojny. 🙂 Chętnie poznam Panią 25 - 40 lat, odezwij się tutaj a zostawię swój kontakt. 

Ja lubię chodzić jak jest goraca w czarnych krótkich spodenkach białej lub czarnej koszulce i w czarnych skarpetkach

Kuba 15

2 godziny temu, Ties napisał:

czarnej koszulce i w czarnych skarpetkach

jesteś klerykiem?

Ciekawe... Takie spotkanie z chłopakiem w wieku 18 lat... Macie jakieś doświadczenia?  🤭 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się