Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bo kiedyś na ero..

Polecane posty

Gość gość
Giaa wczoraj Tak, to moje nicki, teraz jest Giaa, starczy Ci? od/pie/rdo/lisz się w końcu ? Nie, nie od/pie/rdol/isz się, bo jesteś taką k**wą wenecką, która ma cel zniszczyć ludzi, którzy tutaj jeszcze piszą, co? Mylę się? Znajdziesz inną ofiarę przegrańcu. Uważasz,że ci się tu miejsce vipa należy,bo smrodzisz dłużej niż niektórzy?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w życiu tak i tu są *****cze i *****ne.Taki kociołek,gdzie każdy po kolei każdego wylizuje z poprzedników.Nie ważne,że to nawet nie jest zbiornik.Taki mamy klimat.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:37 chyba za bardzo przeżywasz to forum i masz ból d**y, że brakuje ci odwagi aby zalogować sie bo każdy cie jechał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Założyłam ten temat w refleksji nad tym całym kafe nie myślałam ze ktoś podobnie jak ja pamięta "normalne rozmowy" na ero Jak widać tu jest klub wzajemnej "nie"adoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwisz się autorko?Zobacz ilu tych starych użytkowników zwariowało.Przebieranki,które tylko ośmieszają i kawki zapoznawcze z nadzieją,że ktoś odpisze.Chcesz te wyplute fusy pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 8:04 Nigdy po kimś nie poprawialam zawsze chcę byc pionierem wiec sprawy beznamietnej kawy tez odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pionierem ? bez stałego nicka nawet nikt cie nie zauważy :D a autorka zawsze może stworzyć jakiś sensowny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość albo autorka
Tematów o kawach jest na kopy ale w końcu od czegoś trzeba zacząć Witaj gromowaladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość albo autorka
Zobacz juz mam, może nie stały ale... Inni jak czytałam mają po parę stałych i jakoś im nie zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co za ironia losu. a tobie nie brakuje odwagi, zeby się zalogować, aaa...ty jej nigdy nie miałaś, nawet przez chwilę, bo wiesz, ze by cie wyśmiali przy pierwszym poście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:04 patrząc na twoje żale można odnieść wrażenie, że siadło ci na głowe :DCo tak przeżywasz czyjeś zmiany nicków i co sie stało z twoim nickiem...pewnie zgnoili cie i teraz popiskujesz z anonima. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:36 ale ja mam w d***e to co tutaj dzieje sie, przychodze pośmiać sie i to ty masz pretensje w stylu "bo garbaty ma proste dzieci" Czaisz różnice ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:43 Idiotko, siedzisz tu od lat, bo wszystko wiesz, więc zaloguj sie i śmiej się do woli, ale myślę, że to z ciebie śmiano by się najbardziej prosta babo:O a to co napisałaś, to co jest? Nawet tego nie rozumiesz, co piszesz i w dodatku w taki prymitywny sposób:D xx chyba za bardzo przeżywasz to forum i masz ból d**y, że brakuje ci odwagi aby zalogować sie bo każdy cie jechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niektórych niebieski nick to coś lepszego,bardziej honorowanego.Bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość albo autorka
Ale taki wiekowy babciny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolowa Deszczu
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
A Wy jeszcze degustujecie? Chwalebne, jak picie zielonej kawy. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:46 hahaha nie mam i nie miałam stałego nicka. zażyj leki, bo współczuje gośćautorce wariatko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×