Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bo kiedyś na ero..

Polecane posty

Gość gość
gość dziś dlaczego nie miałaś ograniczona umysłowo debilko :) bo sie boisz, że cie wszyscy by wyśmiali, bo twoje wypowiedzi są na poziomie przedszkola. Załóż nick, co ci szkodzi, pokaż co potrafisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne dwa świeże nicki, z marszu wchodzą w dyskusję, styl pleplania o niczym też jakiś znajomy :D macie zdrowie do zakładania nowych kont :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa nowe ? Że niby ja i Królowa? Z tego co widzę oboje mamy te nicki co najmniej od 2011r. Ja nigdy nie używałem innego. Dyskusja może i o niczym, ale lepsze to od przerzucania się inwektywami. Co najmniej dziwne by też było, gdyby dwa, nowe na temacie nicki zaczęły od słownych pieszczot, ale może ja jakiś głupi jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowie do zakładania kont nie równa się zdrowiu fizycznemu. A nawet może świadczyć o stanie zdrowia psychicznego:) Tego uczą teraz w podstawówkach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak od 2011 to sorry. Ale z tymi nowymi nickami zaczynającymi jak starzy wyjadacze to nic nadzwyczajnego na ero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co. Z drugiej strony chęć zmiany nicka, to chęć zmiany siebie, lub odcięcia się od własnych słów, osobowości, która wylazła mimochodem, prywatności, wstydu. To już jest wystarczająca kara. Może ktoś chce zostać kimś, kim w realu być nie może... po to jest internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajmy :-) Co niektórzy mają jeszcze miesiąc wakacji ;-)Ale akcja szkoła jest już w sklepach dawno rozpoczęta. Sezon ogórkowy też :-) Dzień Dobry 🖐️ :-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się jeszcze powymądrzam ... mogę? .. mogę? .. ostatni raz, obiecuję ;) Ktoś kiedyś powiedział , że denerwując się mścimy się na swoim zdrowiu za głupotę innych, złość piękności szkodzi i takie tam. Lepiej wziąć długą kąpiel, iść na spacer, masaż, albo ... nie nie mogę, stopki co niektórych mnie stresują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.31 mądrego aż miło poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę tylko bez stresu choć czasami działa motywująco, bo miło czytać jak ktoś potrafi ubierać emocje w słowa, a nie tylko spodnie na tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz to przebierańcom.Oburzają się,że są rozpoznawani i hejtowani.Nałogowcy psychiczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Grom:) Co słychać? Bardzo dawno nie pisałyśmy.Wiesz, że zawsze będziesz mi się kojarzyć z tematem o Łysych? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Magdaleno 😘 ja bardzo miło wspominam te moje łyse tematy. Szkoda, że tamta atmosfera bezpowrotnie przepadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś ten awatar ale czarno-biały. Fajnie było. Właśnie, gdzie ten erotyzm, gdzie te ociekające erotyzmem opowiadania? No i gdzie te nicki? Kiedyś tu było tak głośno. Jakoś tak inaczej niż teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tylko zastępowałem dzikie zwierzę, ale krótkoi teraz wypaliłem swą ksywkę już na stałe tu.Madziuś uważaj na gromy na Riwierze, bo mają oksydowane źrenice. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromi to może ty napisz,dlaczego piszesz pod innym nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:25 bidulko z tobą coraz gorzej, aż przykro oglądać jak sie miotasz. Masz jakąś paranoje psycholko skoro wszędzie widzisz gnojenie zalogowanych. Zażyj leki i nie pisze tego złośliwie kur(w)iszonku kafeteryjny. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13-33 a ty kto ? kolejna obciągara, a w domu mężuś i dzieci ? Nisko upadłaś wywłoko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:50 przypomnij sobie hasło i jak za kur:we robiłaś szmato obspermiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×