Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Gość gośćiowa
Priv powiadasz?;) to podaj ten @. Matuzalem...pewnie po części masz rację, ale znam mężczyzn, którzy stosują gorsze zagrywki niż kontrowersyjne poglądy, które jednak szybko okazują się nie być wcale takie kontrowersyjne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....hahaha bo kontrowersyjność poglądów faceta jest odwrotnie proporcjonalna do przychylności kobiety z którą pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie to gorsze zagrywki stosują mężczyzni? bom nieuswiadomiona:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka :D:D:D lopez musiałeś się wciąć teraz z tym adresem :O liczyłam na dyskusję o tych facetach stosujących podłe chwyty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o fakt mieszkania, chodzi mi o fakt, ze ona (twoja mama) otwiera twoja korespondencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Matu, czyli teraz niechcący jestem winna temu, że lopez został posądzony o szybką zmianę poglądów?;) v34 jeśli Ty jesteś nieuświadomiona to ja tym bardziej:) ale żeby nie było, to kontrowersyjność lopeza jest niczym w porównaniu z kłamstwami przynajmniej jednego stąd faceta;) Moim zdaniem autor tematu preferuje związek partnerski, a te feministki o których pisze to jakieś skrajne przypadki. Szkoda tylko że w słowach i epitetach czasem nie przebiera...ale ideałów nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie, nie sądzę aby kolega zmienił poglądy ze względu na Ciebie :) ...on po prostu młody jest i jego poglądy w ogóle są mocno labilne :) zaś niby szowinizujące poglądy są jedynie na pokaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćiowa dziś Matu, czyli teraz niechcący jestem winna temu, że lopez został posądzony o szybką zmianę poglądów?oczko.gif v34 jeśli Ty jesteś nieuświadomiona to ja tym bardziejusmiech.gif ale żeby nie było, to kontrowersyjność lopeza jest niczym w porównaniu z kłamstwami przynajmniej jednego stąd facetaoczko.gif xxx tu wszyscy kłamią :D nie wiem skąd to zdziwienie ;) Jeśli uznamy że ten piękny makaron jaki nam się nawija na uszy to czysta kłamliwa propaganda, to wtedy nie jest to takie bolesne w momencie zerwania "kurtyny" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smof dziś Jaaa?? klamie???? chyba sie bede musial ofochac jeszcze rybke ptaszku? xxx oczywiście po za Smof....jest jak "Zawisza Czarny" :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof dziś sugerujesz zakuty leb, blaszane skarpetki i rozchwianie emocjonalne polaczone z checia mordowania wszystkiego co sie rusza? xxx nie no...taki co miecza z pochwy nie wyciąga :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v34
kurcze wylogowało mnie :O Matu to milczenie to takie troche ukryte kłamstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
v34 jestes feministka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos willa na majorce mnie nie pociagala i nie pociaga :) ale ten twoj zakuty leb lubie i to bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...skoro przemilczanie tu czegoś ujmiemy jako kłamstwo to nie ma tu prawdomównych ani kobiet ani facetów ... w końcu każdy chce tu zachować jakąś anonimowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×