Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Gość gość
smof tobie to stanac moze juz tylko serce ho ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a znasz jakąś złą kobietę Lopez ? ...bo zdaje się że będziesz pierwszym który chce się uczyć na cudzych błędach a nie na własnej d***e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....gościu a co ty tak źle naszemu puszowi życzysz, szanuj się to może naszego wieku dożyjesz i nie tylko serce Ci będzie stawało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...już czytałem tutaj że do mafii geriatrycznej należę, ale my to jeszcze z dobrego surowca, teraz co pokolenie to słabsze i to nie tylko fizycznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
mnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
no prosze prosze :) moj temat nawet wyroznili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że kobiety od wieków na kasę lecą....cóż, natura tak chciała by samica wybierała samca który najlepiej zapewni byt jej i potomstwu a na naturę narzekac nie możemy tak samo jak mówią że bolesny bo naturalny poród jest zdrowy i dobry tak i karmienie piersią i poddaniesię instynktowi materialnemu będzie naturalne i dobre. Kiedyś mężczyźni tak na to nie narzekali bo potrafili temu sprostać, dziś faceci chodzą z pustymi kieszeniami i zaczęło ich denerwować że panna na hajs leci....apropos...którego on nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, era patriarchatu dobiegła już dawno końca a przed nią, przed tysiącami lat tak samo skończyła era matriarchatu , dziś mamy tak zwaną równość a panom się nie podoba? Dlaczegóż to? Bo cięzko się odnaleźć? Bo nie ma pewnej drogi i ciepłej zupki na stole? No więc pora poddać się wirowi przemian i przestać skupiać się na skostniałym testosteronie. Bierzcie panowie przykład z kobiet, one ciągle się zmieniają, są w ruchu a wy stoicie w miejscu i tupiecie nogą. Ktoś was dawno wyprzedził i macha wam przed nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To że kobiety od wieków na kasę lecą....cóż, natura tak chciała by samica wybierała samca który najlepiej zapewni byt jej i potomstwu a na naturę narzekac nie możemy tak samo jak mówią że bolesny bo naturalny poród jest zdrowy i dobry tak i karmienie piersią i poddaniesię instynktowi materialnemu będzie naturalne i dobre. Kiedyś mężczyźni tak na to nie narzekali bo potrafili temu sprostać, dziś faceci chodzą z pustymi kieszeniami i zaczęło ich denerwować że panna na hajs leci....apropos...którego on nie ma. xxx chyba mam zachwiany instynkt samozachowawczy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz kasę to na cholerę ci instynkt samozachowawczy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym się stosowała do takich wytycznych maiłabym jej wiecej :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni jako płeć nigdy nie będą "kochać" kobiet a one nie będą "kochać mężczyzn i nie mowa o miłości dwojga zakochanych, mowa o sympatii płci do płci. M i K nie muszą się lubieć ani rozumieć bo nie o to tu chodzi. Różnice między nimi mają przyciągać w pewnym szczytnym celu ale nikt nie powiedział że można i trzeba zrozumie kobietę czy mężczyznę. Tak naprawdę każdy facet i każda kobieta żyje w swoim osobnym świecie nawet jeżeli siedzimy mężowi na kolanach a on gładzi nas po ramieniu ;). Walka płci jest beznadziejna i do niczego nie prowadzi ale rezygnacja z własnej osoby , tradycji, przekonań grozi samo unicestwieniem. Dążę do tego że ani mężczyzna ani kobieta nie muszą być idealni jednak póki zupa jest w garnku (choćbyś sam miał sobie ją nalać) tak też musi być porąbane drewno :). Kobieta leci na kasę? To tak jak z facetami którzy lecą na wygląd, pośladki czy seks :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
ja gardze kobietami ktore leca na kase. Widzisz sytuacja ekonomiczna jest zalezna od sytuacji w danym panstwie. Niestety RP to kraj w ktorym ludziom zyje sie zle i to nie dlatego ze sa glupi czy niezaradni tylko dlatego ze tak u nas wszystko funkcjonuje. Blizej nam do Rosji niz do zachodu. Bylem w Irlandii i tam byle kogo stac na fajne auto czy na mieszkanie. Pozatym wyzwolone kobiety powinny tez zarabiac na rodzine a nie tylko liczyc na faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
macie rece rozum.. w imie czego faceci maja na was robic? chcecie luksusow? to sie wezcie do roboty krolewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
moja dziewczyna poznala mnie gdy bylem nikim i nie mialem nic.. dopiero pozniej do czegos doszedlem i za to ja kocham. bo nie patrzyla na zawartosc portfela tylko na to jaki jestem. Nie wyobrazam sobie zebym mogl byc z kobieta dla kasy. To jest chore. Dla mnie kasa nie jest wszystkim. Wierze w milosc i sam tego dooswiadczylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sprawa charakteru,ambicji,poczucia moralnego.Jedna będzie mimo ciężkiej tyrki ledwo wiązać koniec z końcem,a druga da du/py i związać to sobie powinna tylko jajniki.Nie generalizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
don adriano lopez Ale Ty hipokrytą jesteś. Najeżdżasz na feministki, a teraz raptem jesteś za równouprawnieniem i kobieta sama powinna na siebie robić :D Marz Ci się tradycyjna rodzina, a żonę będziesz zmuszała do pracy na 2 etaty? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
tylko ze wlasnie kobieta ktora dupą chce zdobyc bogactwo nie ma za grosz honoru ani ambicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się tą miłością,bo sam widzisz,że nie zdarza się często.Pomyśl też,że to,co tobie wydaje się niewyobrażalne dla innych jest chlebem powszednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale mowa tylko i wyłącznie o kobietach które nie pracują a lecą na kasę faceta czy bierzecie tez pod uwagę wszystkie pracujące chcące by i facet sowicie zarabiał? Bo to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
don adriano lopez A Ty pewnie kochasz tę dziewczynę za piękno wewnętrzne a jej atrakcyjność fizyczna nie ma dla Ciebie znaczenia? Cycuszki i zgrabny tyłeczek to atrybuty duchowe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
po prostu bardziej niz feministki denerwuja mnie blachary.. Sam czesto mam mieszane uczucia. A w ukladzie tradycyjnym kobieta pracuje w domu a takim blacharom to sie nawet pozmywac nie chce i to jest wlasnie roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
Fizycznosc dziala w obie strony :) oczywiscie ze lubie kobiece ksztalty ale chodzi mi o to ze mam swiadomosc ze moja dziewczyna nie jest ze mna dla kasy. Ma bardzo dobre serce i to imponuje mi bardziej niz cycki i dupa. A tak pozatym wy kobiety chyba tez wolicie wysportowanych facetow z kaloryferm niz panow z miesniem piwnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie przesadzajcie bo jaka Polka ma szansę na to by dupą bogactwo zdobyć, gdzie niby skoro mężczyźni pracy często nie mają a jak mają to byle jakie pieniądze zarabiają. Już nie róbcie z Polek takich łowczyń majątków bo nie ma kogo łowić w tym kraju. Wypowiadam się jako kochająca żona kogoś kto krosza przy tyłku nie miał kiedy brał mnie za żonę. Denerwuje mnie takie generalizowanie i robienie z współczensych kobiet dziwek które polują na bogaczy. Może wam się kraje pomyliły albo mężczyźni faktycznie kokosy zarabiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
dla mnie pieniadze sa wazne ale nie najwazniejsze :) chce po prostu zyc godnie. Nie musze miec mercedesow itp jezdze seicentem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adriano Jakby Twoja dziewczyna nie była atrakcyjna to byś z nią nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam to Forum z ciekawości i zastanawia mnie jak bardzo panowie musicie być sfrustrowani tym meterialistycznym podejściem kobiet . Czy naprawdę nie spotkaliście żadnej kobiety która polubiła czy pokochałaby was za coś innego niż kasę? Macie wogóle tą kasę że tak się rozczarowaliście czy przeżywacie jakieś ploty społeczne? Może współczesny mężczyzna ma tak mało do zaoferowania (z siebie) że tylko kasą moga się pochwalić jak mają? Odkąd pamiętam, jeszcze za czasów nastoletnich, moi koledzy czy to z podwórka czy szkoły, chwalili się przed dziewczynami kasą rodziców, nowo nabytym sprzętem itp itp. Czy to nie mężczyzna zaczyna całą tą bajkę? Ilu jest panów którzy przysłowiowo pokazują stan konta by zdobyć dziewczynę? Sami tego nauczyliście drodzy panowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
mozliwe ale ja tez jestem atrakcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×