Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Gość CzwarteImperium
Zgadzam się z Tobą Matu. A zdobywanie jest najsilniejszą z motywacji. Podbój... jakiegoś imperium...później tylko ściąganie danin. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Lopez,a co robią faceci na męskich wieczorkach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
czwarte imperium, to ty nie wiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
my akurat gadamy o futbolu o laskach i wspominamy dawne lata bo ja mam takich kumpli od podstawowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...coś mi się wydaje że nie o te śmichy i hihy kobitek na babskich spotkaniach chodzi, a o to że kobitki kobitki mogą dzielić się żalami na własnych chłopów i wzajemnie się wspierać i buntować :) ...a nuż wyjdzie że któryś jest damski bokser, czy nie chce ze śmieciami chodzić, albo jest cienki bolek w łóżku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Nie wiem kotko. Tylko się domyślam. ;) Futbol i du=py. My rozmawiamy o ciuchach i du=pach. Mamy jednak wiele wspólnego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym zakazywaniem sobie wyjśc na : piwo z kumplami czy pogaduchy z psiapsiołkami sami zaduszacie miłośc :classic_cool: Trzeba umieć rozdzielić pewne swery życia. po wielu latach małżenstwa czasem i wakacje osobno dają nowego spojrzenia na związek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
o jakich d****h ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...swoja drogą tak mnie naszło, że ta Marynia ma przerąbane, tyle luda cały czas, gdzieś w Polsce i nie tylko, n*******la o jej d***e :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwarte, to nigdy nie bylas ofiara takiego meskiego wieczorku? prawde powiedziawszy nie ma czego zalowac :O a z ciebie lopez wychodzi malostkowosc i podzial "rowny-rowniejszy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Nie o du=pie Maryni. Ja rozmawiam o pośladkach kelnera, który przyniósł mi moje latte. Czasami też o Twoich wąsach Matu. I o wydepilowanym na dole Lopezie. I o klacie jednego gościa. Och... :P Osobne wakacje...jak cudownie brzmi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
taaaak jestem za tak ze 3 tyg swietego spokoju raj na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
babom nie wypada rozmawiac o takich rzeczach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
V34 Smakuje jak lody truskawkowe, które można komuś zlizać z palców. Smakowicie. Kotko, czasami tylko w lokalach spotykałam jakiś dziwnych pół dzikich samców wypuszczonych chwilowo na wolność. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Lopez, mówiąc bez ogródek. Mam ochotę Ci (...) za to. Ty jeszcze nie wiesz co rządzi światem... ci=pa. Nawet tobą. ;) Prawdziwym kobieta wszystko wypada. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano lopez
swiatem rzadzimy my faceci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matu czujesz się wtedy tak jakby ci ktoś stalowy gorset rozpiął :classic_cool: albo stalowe majtki :D:D:D wersja według uznania :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jednak ide popodniecac sie powtorka wczorajszego sprintu i jakze pieknymi udami andre i toma ;) i ten dynamit w nich.... aaaahhh ps, lopez nawet prowokowac nie umiesz... cienki bolek z ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
don adriano lopez dziś swiatem rzadzimy my faceci jezyk.gif xxx i dlatego przez nas wojny wywołujecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Dopóki ktoś nie usiądzie przed Tobą i pomału nie zsunie koronkowych stringów po gładkich, zgrabnych, opalonych nogach. Lopez. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×