Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Gość CzwarteImperium
Kobiece uda mają ten czar w sobie, że mają "wejście" do prawdziwej władzy. Szczególnie jak są grzechu warte. Tak myślę... 😴 Ładny byczek. :) Grzeczny byczek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa ludzkosci raju pozbawila Dupa a nie jablko Adama skusila Dupa nieraz królów dawnych mianowala Dupa tez ich nieraz detronizowala Dupa bogaci, dupa rujnuje Dupa losami swiata kieruje Dupa pomaga i dupa przeszkadza Dupa miluje i dupa zdradza Dupa zebraków i królów raduje Dupa w palacu i w chacie króluje Dupa smakuje mlodym i starym Dupa tchnie zadza, upaja czarem Dupa pachnie, dupa smierdzi Dupa tez wspaniale pierdzi Dupa wielkie kupy sra Dupa na klarnecie gra Dupa motorem zawsze i wszedzie Dupa jest haslem i haslem bedzie Dupa krzepi i dupa rodzi Dupa nigdy nie zaszkodzi Dupa dziewczeta wyprowadza z nedzy Dupa to najlepsza kopalnia pieniedzy Dupa wszystkich chlopaków jak w banku gromadzi Dupa wszystkich frajerów do oltarza prowadzi MORAL: Czlowiek sie rodzi i z d**y wychodzi Czlowiek sie zeni na d**e wchodzi Czlowiek umiera na d***e lezy Wszystko na tym swiecie od d**y zalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Lopez. A Ty myślisz, że czego symbolem jest ta kotka u mnie na karku? Ci=pki z pazurami. Miauu. (futerka nie noszę :P ) Idę się opalać w takim razie. Kotki lubią na słońcu. Na koniec...Porządna du=pa łagodzi męskie obyczaje i spuszcza...ciśnienie. Wysokie bywa niebezpieczne. Grozi niekontrolowanym wylewem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
co tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano
co tam foki ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Lopez. Do du=py ci kiedyś zajrzę za te foki byku. Jeszcze zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
nic nie zobaczysz bo zarośnięte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adriano Lopez ma kompleksy, nie lubi innych mężczyzn, bo czuję się zagrożony /może ma powody?/ Jest niski i widać u niego już zakola lysiny choć nie jest stary. Boi się kobiet, a raczej poniżenia, dlatego wybiera kobiety zwyczajne do bólu, nie ładne i nie posiadające wymagań. Ważne by nie były samodzielne i samowystarczalne, aby on mógł czuć się lepiej. Nie znaczy to, że on jest bardziej samodzielny od nich. Po prostu nie lubi konkurencji. Adriano jest zły na cały świat. Na piekne kobiety za to, że nie może ich mieć. Na przeciętne kobiety za to, że nikt by mu ich nie zazdrościl a on tylko takie jest w stanie przygr****** na mężczyzn, że wożą się drogimi autami/co mu utrudnia życie sexuale, podnosząc wymagania pań/, jest zły nawet na swojego psa, który nie jest rasowy i to go wkurza. Jednak wszystko staje się nie ważne w porównaniu z irytacją spowodowaną przez niewielksc czlonka. Tak naprawdę członek nie jest mały ale jest przeciętny, normalny i tyle samo potrafi. Wiec wyobraźcie sobie te nerwy i upokorzenie, które Adriano odczuwa każdego dnia, będąc od rana do nocy przeciętnym i zyjac przecietnie. A przeciętność to coś czego Adriano nienawidzi najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy mężczyzna nie rozmawia na takie tematy. Prawdziwy mężczyzna posiada to, co chce posiadać. Nie karci feministek / bo one go uwielbiaja/, nie krytykuje homoseksualizmu /ten problem go nie dotyczy/, nie wypowiada się na forach/ on żyje w realu/, jest dumny, gdy jego żona stawia żądania /wie ze ma godnego ,,przeciwnika,,/, nie rozmawia o seksie /on go uprawia/. Adriano.. to nie o tobie.. ty jesteś do bólu przeciętnAdriano Lopez ma kompleksy, nie lubi innych mężczyzn, bo czuję się zagrożony /może ma powody?/ Jest niski i widać u niego już zakola lysiny choć nie jest stary. Boi się kobiet, a raczej poniżenia, dlatego wybiera kobiety zwyczajne do bólu, nie ładne i nie posiadające wymagań. Ważne by nie były samodzielne i samowystarczalne, aby on mógł czuć się lepiej. Nie znaczy to, że on jest bardziej samodzielny od nich. Po prostu nie lubi konkurencji. Adriano jest zły na cały świat. Na piekne kobiety za to, że nie może ich mieć. Na przeciętne kobiety za to, że nikt by mu ich nie zazdrościl a on tylko takie jest w stanie przygr******, na mężczyzn, że wożą się drogimi autami/co mu utrudnia życie sexuale, podnosząc wymagania pań/, jest zły nawet na swojego psa, który nie jest rasowy i to go wkurza. Jednak wszystko staje się nie ważne w porównaniu z irytacją spowodowaną przez niewielksc czlonka. Tak naprawdę członek nie jest mały ale jest przeciętny, normalny i tyle samo potrafi. Wiec wyobraźcie sobie te nerwy i upokorzenie, które Adriano odczuwa każdego dnia, będąc od rana do nocy przeciętnym i zyjac przecietnie. A przeciętność to coś czego Adriano nienawidzi najbardziej!y. Tak przeciętny, że sąsiedzi z klatki schodowej nie mówią ci dzień dobry, bo cię nie zauważają. P.s Skąd u was takie przekonanie, że kobiety chcą waszych pieniędzy? Mam rozumieć, że taki Adriano, który zarabia 1900 zł na rękę pozwolil by przyszłej żonie nie PRACOWAĆ? Przecież wszystkie wasze żony pracują, zarabiają i jeszcze ogarniają dom. Moja żona pracuje, sprzata dom, robi pranie, wychowuje dzieci. Ogarnia wszystko jak każda kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha tak... To miejsce juz istnieje i nazywa się: Królestwo Islamskie. Adriano tam się wyprowadza, bo mu europejskie kobiety z tym ich feminizmem bokiem wychodzą i nie ma tam też homoseksualizmu, który dla Adriano jest chorobą psychiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwaniaku jeden z drugim, urodzą Ci się dzieci, to zobaczysz do czego potrzebna jest kasa. I to przez kolejne 18 lat minimum. Nie wiedziałam jeszcze faceta, który rąbie drzewo. Za to wielu rąbie głodne kawałki. Zajmij się jakim hobby lub sportem. Przestań pić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe,że adriano swoich wywodów nie pisze na forum dla mezczyzn, tylko dla kobiet..... nie lubisz feministek - to się z nimi nie spotykaj nie lubisz homoseksualistów - omijaj nie lubisz czytać- nie choidz do biblioteki coś ci przeszkadza- daj temu spokój nie jatrz nie biadol nie smędż zajmij się soba, znajdż sobie cichą potulną kobietke, spłódż jej kilkoro dzieci- bo antykoncepcja jest be- i tak dowiesz się na własnym przykładzie, że niestety, miiisiu_ podręczniki i ubranka kosztują woda kosztuje nawet, o zgrozo benzyna czy LPG do twojego autka też kosztuje tak, wiem,że to strasznie niesprawiedliwe,że musisz sobie zarobić na własną egzystencję, jednoczesnie chcesz mieć w domu kurę domowa bez własnego zdania a sam nie potrafisz tyle zarobić, bycie na to było stac, stąd ta frustracja i wyzalanie się na babskim forum- to takie nierozwiązywalne, prawda? chciałoby się mieć ciastko i zjesc ciastko, prawda? no coż, skoro twoje poglądy tak odstają od poglądów wielu normalnych ludzi, to pozostaje ci albo te poglądy zmienic i przystosowac się dożycuia- albo zgnić w samotności i nie przekazać własnych genów. tak to jest w przyrodzie,że osobniki nieprzystosowane do ewolucji ginęły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię ten temat :)Autorze, daj czasem jakąś emotkę (mrugnij okiem ;) ), bo istnieje niebezpieczeństwo, że niektóre Twoje posty zostaną wzięte na serio :P A przecież nie są na serio... Prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo to podszywik. Sama nie wiem, ale zrób coś z tym, bo będę sobie musiała łyknąć jak Smof ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna dzifko, nie będę tu pisać, nie rozwalaj człowiekowi tematu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve- klasa sama w sobie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki nie są wulgarne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotka BYWA wulgarna, wtedy gdy jest to uzasadnione 😴 Wulgaryzm tylko nie jest przecinkiem dla mnie. I tam gdzie się zaczyna choroba psychiczna osoby niszczącej forum spamem - kończy się klasa.edit. Znamienne, że każda/y z was podpisuje się pod działaniami osoby, której brakuje piątej klepki. Wypominać brak klasy w sytuacji wielomiesięcznego nękania, właściwie to nie jest nawet przykre 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu musi być bardzo uzależniony od forum, że głupi spam wzbudza w nim takie emocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałem kiedyś piękny sen śniło mi się że wszedłem na forum a na każdym temacie był spam, przez przypadek kliknąłem na profil gościa(!), a tu mi wyskakują wszystkie dane:imię nazwisko adres zamieszkania((!) pamiętam że wziąłem drewnianą kantówkę taką 10x10 (dlaczego nie łom np.?) Pojechałem pod podany adres, nacisnąłem klamkę było otwarte, wszedłem do mieszkania w jednym pokoju widziałem tylko poblask od monitora a przed nim jakąś postać. Po cichu podszedłem od tyłu wziąłem zamach i z całej siły uderzyłem w głowę ze słuchawkami. Zobaczyłem mózg rozbryzgujący się na monitorze, zamknąłem za sobą drzwi... i obudziłem się z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Ktoś tu musi być bardzo uzależniony od forum, że głupi spam wzbudza w nim takie emocje... " x szanowny gościu, jakie niby uzależnienie? Każdy pisze tam gdzie chce, tu wtrąci słówko, obok na temacie - dwa i nic się nie dzieje. Dzieje się tylko wtedy, gdy tą osobą jest jedna z nas. Uważasz, że to normalne, że ktoś ma taką obsesję na naszym punkcie? (obsesję, w sensie łażenia za nami wszędzie i wklejanie co chwila spamu albo wyzywanie). Dlaczego inni mogą normalnie pisać, a my nie? Wczoraj zostałam wyzwana od ku.... (plus były teksty o mojej rodzinie), dalej twierdzisz, że to normalne i że każdy tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby mi było tak źle to bym tu za wszelka cenę nie siedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odmawiam nikomu prawa do pisania gdzie chce ( z pisaniem co chce... no cóż, niewiele można na to poradzić). To, że ktoś ma 'obsesję' na waszym punkcie jest tak samo niezdrowe, jak wasza potrzeba przebywania w miejscu, gdzie jesteście wyzywane od k..., zarówno wy jak i wasze rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Normalne jest chyba wklejanie spamu, gdziekolwiek się nie pojawimy już chwilę po naszym poście. I jeśli to norma, to ja wolę być uzależniona po swojemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mi tu dobrze! :) i z powodu jednej zazdrosnej ku] rwy nie będę rezygnował z takiej fajnej rozrywki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×