Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w weselnym klimacie

Zabawy albo konkursy na weselu coś fajnego

Polecane posty

Gość w weselnym klimacie

Hej, mam w tym roku swoje wesele. W obecnym 'sezonie' miałam okazję bawić się już na czterech weselach i wszędzie powtórzyły się konkursy: ręka-noga (wodzirej mówi, które części ciała mają zostać na podłodze) oraz test zgodności Młodej Pary (z tabliczkami). Moglibyście mi zasugerować coś fajnego (nie obscenicznego, bez obrażania gości, bez nagości), co rozrusza ekipę, a nie pozostawi niesmaku? Za wszelkie propozycj***ardzo serdecznie dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kareta, list od włoskich kawalerów, taniec z marynarkami, taka zabawa, że między uczesnikami ustawionymi w kółku krąży worek ze śmiesznymi rzeczami. Losują po kolei, na koniec zakładają na siebie i robią sobie zdjęcie z młodą parą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet fajne pomysły, ja lubie zawsze oglądać sztuczne ognie, podobają mi się fajerwerki mimo, ze już nie jestem dzieckiem, ciągle to na mnie działa. Ostatnio w rodzinie mielismy wesele i kuzyn wziął firmę pirotechniczną Cilck Pyro & Art żeby zrobili prawdziwy pokaz z efektami specjalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią, sztuczne ognie na wesele to świetny pomysł, to bardzo urozmaica wieczór. :) na moim weselu był pokaz pirotechniczny, który zorganizowała dla nas firma http://www.pirofan.com.pl/ . Było świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość a i owszem
Super ostatnie dwa wpisy, nie ma to jak wciskać reklamy:D fajerwerki to nudy i przeżytek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na weselu tez przygotowaliśmy pokaz sztucznych ogni od firmy www.fajerwerkigorzow.pl . Gosciom się bardzo podobało, wszyscy wyszli z sali zeby podziwiac pokaz, więc może pomysl o czymś takim, to tez nie jest duzy wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×